1.04.2011

İlkbaharı seviyorummm! - Very happy spring spirit!!Sonunda ilkbahar göz kırpmaya başladı. Favori mevsimim geliyor! Güneş yüzünü ufak ufak gösteriyor, o "mevsimlik" dediğimiz ve bizim iklim şartlarımızda yılda toplam 1 ay giyebildiğimiz cicilerimizi giymenin vakti geldi sayılır, atkıların berelerin de pabucu çoktan dama atıldı zaten. İnanılmaz bir pozitif enerji var içimde her ilkbahar olduğu gibi. :) Kapalı havaları hiç sevmeyen ben, nasıl mutluyum anlatamam.. Mutluluk zamanı.. Aşık olma zamanı :) Ama bence bu konuda en en en güzel şey ağaçlarda açan ilkbahar çiçekleri.. Durup hepsini tek tek incelemek istiyorum, nasıl bir güzellik bu böyle, ben bakmaya doyamıyorum, içimi açıyorlar, misss gibi kokuyorlar. Sizden ricam, sokakta mutlaka bu aralar karşılaşacağınız bu çiçekleri gördüğünüz zaman, onları fark edin, bir saniye durun izleyin, bu güzelliğin sizi mutlu etmesine izin verin. Pozitif enerjiyi paylaşarak çoğaltabilmek adına en taze, en zarif çiçekleri topladım, yazının devamı için tıkladığınızda diğer fotoğraflar da sizi bekliyor, bu arada kokularını da içinize çekmeyi unutmayın.. :)


Finally, we can feel the spring and sun! Myfavourite season is coming!We can start to wear our seasonal clothes.. And good bye to wool big scarves and hats.. I have incredible positive energy inside of me todays.. Like every spring.. :) I don't like to see cloudy and dark sky.. So I
am sooo happy now.. It's time to happiness.. Time to fall in love! :) But above all, in my opinion, the best things are spring flowers.. I love the trees that look like brides.. Smell wonderful.. Just a little request from me.. When you see them - Luckily, you can see them almost every street todays! - stop for a second and let them to make you happy. For replicate the positive energy by sharing, I picked for you some fresh, elegant spring flowers.. While you are staring them, don't miss their smell.. :)

3 yorum:

  1. Bloğunuzu yeni keşfettim çok başarılısınız.
    Banad beklerim
    sevgiler

    YanıtlaSil
  2. keşke beğen butonu olsa da begenebilsekk fotoğraflarınızııı.. :):):)

    YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...