15.04.2011

Nivea ile Yaz Enerjisi! - The Summer Energy with Nivea!

Summer energy
Merhabalarrrr!!! 

Bugün sizlerle yaptığım bir kombini paylaşmak istedim, yaza, cıvıl cıvıl renklere, plaja, deniz kokusuna, güneşe olan özlemimi anlattım :) Polywore ( harika kombinler yapmanıza sonsuz imkan tanıyan süper eğlenceli hem alışveriş hem moda sitesi ) Nivea ile işbirliği yaparak bir yarışma düzenlemiş, Nivea'nın sunduğu bazı öğeleri barındıran kombinler gönderiyoruz. Size de tavsiye ediyorum, hem hazırlaması da çok eğlenceli! Bu arada yarışmaya katılmak için son 22 gün!! Kombinde kullandığım ürünlerin fiyatlarını markalarını öğrenmek isterseniz, yazının devamı için aşağıya, read more'a tık tık.. :)

Hellloo!!!
Today I want to share with you a combine that I made a few seconds ago.. That tells that I miss summer, colours, beaches, smells of sea and sun.. :) I have sent that to a competition which organised Nivea and Polywore ( A really great webside, giving opportunities to make perfect combines and latest tips about fashion)
I recommend to you to join this competition, it is also funny to prepare them! By the way, there are last 22 days for including in this event!! If you want to learn prices and brands of the pruducts in my combine, you can find them below.. See youu :)

$17 - delias.com

214 GBP - farfetch.com

$50 - modcloth.com

9.50 GBP - urbanexcess.com

brolliesgalore.co.uk

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...