15.06.2011

KOLESTON Köpük Boya - Foam Hair Dye


Günaydınnn!! Bugün sizlere yeni bir ürün tanıtmak istiyorum. Koleston tarafından deneyip yorumlamam için kendi saç rengimde seçilip gönderilen, Koleston köpük boya!!! Eğer siz de haftasonunuzun o çok kıymetli iki gününden birini periyodik olarak kuaförde offlayıp puflayarak harcıyor ve üstüne verdiğiniz paraya acıyorsanız, mutlaka en az bir kere saçınızı evde boyamayı denemiş olmalısınız. Nitekim bu öyle kolay bir iş değildir, mutlaka bir yere akar, damlar, eşit süremeyiz saçımıza, renk dalgaları oluşur, yıkaması da ayrı derttir. Bakarız olmuyor, yine kuaför yolları görünür. Koleston kadınların bu derdini duymuş olmalı ki çok daha pratik bir ürün piyasaya sürüyor. Çok yakında raflarda yerini alması beklenen bu boya, köpük köpük :) İçindeki iki sıvıyı karıştırıyorsunuz, sıvı sabun gibi tepesinden basmalı aparatı sayesinde köpüğü, şampuan sürer gibi tüm saçınıza rahatça sürüyorsunuz. Ayrıca kapmış, boya fırçasıymış hiç öyle dertleriniz de olmuyor, kutudan çıkan eldivenleri takıp, ellerinizde saçınıza köpük köpük girişiyorsunuz :) Kutudan iki adet de boya öncesi ve sonrası için olmak üzere bakım kremi çıkıyor. Bu arada boya kutusu ile tanıtım amaçlı dış kutusu arasına strafor köpük koymuşlar bir sürü, köpük boya için güzel bir espri olmuş bence :)

---------------------------------------------

Good morning!! Today, I wanna introduce you to New Koleston Foam Dye.. Koleston has sent it to me for testing in my own hair colour. If you waste your weekend days in hairdresser and spend your money, you have to be tried to dye your hair at home, at least once.. :) And you know, that is not a simple thing to do that at home, it can be pour, drop... As a result, because of the uneven hair dye, you just have color fluctations on your hair :( So, you go to hairdresser again.. Koleston must have heard the trouble of women, and invented foam dye. You can apply it like shampoo to your hair.. You can also find two tubes of hair caring cream in the box. And I think it was a good humor to put some styrofoam in the dye box.. :)


6 yorum:

 1. hmmm hakkaeten güzelmiş bu daha satılmaya başlamamış ama di mi zümracım?? Annem için baya kolaylık olur diye düşünüyorum. Yıllardır boyaydı kaptı uğraşıyor.
  (eda)

  YanıtlaSil
 2. Tam bugün Gratis'te gördüm :) Bana geleli bir hafta olmuştu, ancak bugün yazabildim, ama artık piyasada var yani.. :)

  YanıtlaSil
 3. fiyatı ne kadar ki bunun ?

  YanıtlaSil
 4. Lunapark Queen19/6/11 11:48

  Tavsiye edilen satış fiyatı 15 TL, ama tabi satılan yere göre değişiklik gösterdiği de olabilir. Yine 15 TL civarlarında olur ama :)

  YanıtlaSil
 5. ben aldım ama içinden kullanım talimatı çıkmadı kaç dk bekletiliyor

  YanıtlaSil
 6. Lunapark Queen2/7/11 21:01

  Bendeki kullanma talimatında 40 dk. bekletin, yazıyor.

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...