11.06.2011

Victoria's Secret Summer 2011

videoYaz dosyamızı açtık artık! Konu: Bikiniler, mayolar.. Bizim mağazalarda da çok güzel ürünler var bu sezon, ama insanın "Acaba Victoria's Secret ne yapmış bu sezon?" diye de aklından geçmiyor değil hani :) Bu yüzden 2011 yaz kataloğundan bir kuple paylaştım sizinle video halinde.
Ayrıca bu sezon neredeyse her mağazada her fiyata bikini bulabilmek mümkün. Birkaç yıl öncesine kadar sadece mayo üreten birkaç mağazada aradığımızı bulmaya çalışırken, şu son yıllardaki çeşitlilik beni çok mutlu etti.
Bikini alacaklara tavsiyelerim:
Uygun fiyatlar için: Penti, Koton, H&M, Kurt Geiger, Mango, LC Waikiki, Seven Hill
Orta fiyatlar için: Bonesta (YKM), Koton, Sunset, Miss Selfridge, Kom, Mudo Accesories, Accesorize, Argento (YKM), Quiksilver, Oysho, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear
Uçuk fiyatlar için: Zeki Triko, Brandroom, DKNY, Tommy Hilfiger, Mendo's, D&G

-------------------------------------------

We've opened summer file todays! The Subject: Bikinis, swimwears.. We can find a wide variety of bikinis in our stores. But I know that we all wonder what Victoria's Secret have made for this season. :) So, I've shared a video, a part of Victoria's Secret Summer 2011 Collection.
And we can also find a lot of kinds and prices swimwears in stores this season. Until a few years ago, we could just find bikinis in limited number of stores. But todays, the diversity has increased so much and I am sooo happy about that :)
My advices for who wants t go bikini shopping:
For cheap prices: Penti, Koton, H&M, Kurt Geiger, Mango, LC Waikiki, Seven Hill
For mid prices: Bonesta (YKM), Koton, Sunset, Miss Selfridge, Kom, Mudo Accesories, Accesorize, Argento (YKM), Quiksilver, Oysho, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear
For high prices: Zeki Triko, Brandroom, DKNY, Tommy Hilfiger, Mendo's, D&G

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...