8.07.2011

Paris Couture Week 2011'den Stiller - Stylish People from Paris Couture Week 2011

Ece Sükan - Vogue Edıtor
Paris'te süper tasarımların sergilendiği moda haftası 'Paris Couture Week' tüm hızıyla devam ediyor.. Moda haftalarında boy göstermek de sektördeki insanlar için en az o defileleri izlemek kadar önemli.. Çünkü dünyaca ünlü moda temalı internet siteleri - dergileri en güzel stile sahip katılımcıları da yayınlıyor, sıralıyor. Bu listelere girmek de gurur veriyor :) O yüzden bir gün bu tarz bir defileye katılma şansı yakalarsanız, giydiğinize dikkat edin, benden söylemesi :) Burada yer alan fotoğraflar Nymag'ın seçtiği en stil insanlar olmuş Pariste, dikkat ederseniz arada tanıdıklar da var.. Mesela Ece Sükan.. Gururumuz :) Karolina Kurkova.. Victoria'a Secret meleğimiz.. Olivia Palermo.. Stiliyle hayran bırakan modelimiz.. Ve dahası.. Bu arada, çok güldüm çünkü ağır topları zıplatmayı başaramamışlar fotoğraf için.. Ah Ece Sükan, zıplamayacaktın ahh! :)) İnceleyelim, öğrenelim, örnek alalım, uygulayalım... :) Bu arada, favoriniz kim?

------------------------------------------------------------------

Paris Couture Week is going on! It's important to being in a fashion week as watching that shows for people in fashion sector.. Because, the best and most famous fashion websites, magasines are writing/publishing about their styles.. It's really proud to taking part in these lists :) So, if you have a chance to take part in events like that, be carefull about what you're wearing.. :) These photos are from Nymag's list, picked from Paris Couture Week 2011.. You can see some known people too.. Ece Sukan.. Our Turkish proud :) Karolina Kurkova.. Our Victoria's Secret Angel.. Olivia Palermo.. Our stylish model.. And more.. Anyway, I've laughed
so much about people who didn't jump for photo.. Really heavy, top people :)) Let's leave a comment about which is your favourite style of them?


Hanneli Mustaparta

Stephanie La Cava

Miroslava Duma - Writer in Russia

Nadine Stritmatter - Director and former model in New York

Liu Wen - Model in New York

Derek Blasberg - Writer in New York

Candice Lake - Photographer in London

Anna Dello Russo

Karolina Kurkova - Super Model

Daphne Guinnes

Olivia Palermo - Model

Erin Wasson

Natuka Kardashadze - Designer in Georgia

Jenina Nectara - Designer in Romania

Anya Zioruva - Editor in NY - London

Andrea Bomo - Blogger in France

4 yorum:

 1. I love Carolina Kurkovaa!! :) <3

  YanıtlaSil
 2. Olivia Palermo her zaman the best..

  YanıtlaSil
 3. olivia palermo'nun ayakkabıları çok güzel,ece sükan'ın da elbisesi

  YanıtlaSil
 4. Lunapark Queen9/7/11 10:31

  Güneşim, Ben de tam onlara bayılmıştm! :)

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...