31.07.2011

TREND: 4 Cool Hairstyles for Winter!Selam tatlı okuyucularımm! :) Bu güzel yaz günlerinde kıştan bahsetmek hiç içimizi açmasa da, şimdiden biraz fikir edinmek önümüzdeki sezon için fayda sağlıyor bildiğiniz gibi. Bu yüzden hangi saç modelleri bu kış moda olacak hep birlikte inceleyelim istedim. Hem anca deneriz, bakarız, uygun aksesuarları toplarız. Öyle kolay değil biliyorsunuz :) Bu postumda bu kış öne çıkacak trendlerden dört tanesinden bahsedeceğim. Eee herkes hazır, haydi başlayalım:

Hello sweet readers! :) It's not so nice to talking about winter on these lovely summer days, but ıt'll be useful to know some trends for this winter season. So, I want to talk about winter's best hairstyles with you. You know, we all girls need time to acceptin new trends, trying them, finding suitable accesories. It's not easy.. Very serious job! :p Here are the four trends of this winter. So, if everybody is ready, let's start:

1. Ortadan Ayrılmış Hafif Dalgalı Uzun Saçlar / Middle part & long-wavy hair


Öncelikle bu açıklama kısa saçlıları biraz üzecek belki ama bu kış uzun saçlar modaaa! Fakaat hafifçe dalgalandırılmış, doğal görünümlü, hacimli.. :) Ortadan ayırdığımız saçlarımıza nemliyken biraz köpük uyguluyoruz. Kalın bir maşayla fazla bekletmeden dalgalar oluşturabiliriz, ya da ince ve oval yapılı saç düzleştiricilerle kıvrımlar verebiliriz. Dikkat noktası: Asla öyle çok kıvırcıklarmış, lüle lülelermiş, düğüne giden koyun gibi saçlar istemiyoruz! Aman ha! :)

Firstly, the things I'll say maybe get sad to some of you, but this winter is long hair' !! Buuut, a little wavy, looking natural and with volume.. :) After the shaping hair on middle, apply some mousse. Use a thick curling iron, or use a thin and oval bodied hair press for making soft curls. The point: We never want to have very curly hair like a sheep! Attention! :)

2. Islak Görünümlü, Arkaya Doğru Yapıştırılmış Düz Saçlar /
    Wet looked, Through the Back Straight Hair


Dürüstçe söylüyorum, bu trendi saçlarım açık halde uygulayabileceğimi pek sanmıyorum. Islak gibi duran saç sanki daha yaza aitmiş gibi geliyor. Ama denemek gerek, önyargılı olmuyoruz! :) Denersem, söz paylaşacağım fotoğrafları.. :) Atkuyrukta bu stil daha cazip bence, (Tabi Gisele Bündchen gibi harika bir kafa şekliniz varsa :) ) Saçları bol jöle köpük herneyse geriye doğru yapıştırıyoruz, amaaa pürüzsüz bir görünüm için öncesinde düzleştirmeyi unutmuyoruz.

If I'm a honest person, I should confess that here, I don't think so that is exactly for me. Wet looking hair always reminds me summer.. But we have to try, we don't want to be a biased person! :) If I try, I promise, I'll share the photos with you.. :) In my opinion, the ponytail is better for this trend.. (If you have a perfect head shape like Gisele Bündchen :) ) Firstly, get straight your hair with a press, then glue them with some mousse or hair gel.

3. Uzuuun Rapunzel Örgüleri / Long Rapunzel Plaits

Uzuun örgüler bu kış çok moda olacak, saç tasarımcıları 2012 yılı için bunu öngörüyor ve uyguluyor. Örmeye saç dibinden de başlayabilirsiniz, daha bol aşağıdan da olabilir. Dikkat noktası: Örgülü saçlar başı arka tarafına çok yapışmayacak, daha dolgun, hacimli bir görünüm yaratacak.

Long plaits will be so fashionable this winter. Hair stylers are preding and applying that! If you want, you can start from hair bottoms while you're weawing, or you can start from the lower parts of hair. The point: The plaits won't be so tight to your head, we want them more plenty with some volume. 

4. Aksesuarlarla Süslenmiş Atkuyruğu / The ponytails Decorated with Accesories


Atkuyruğu her zaman moda bence, bu kış kullanacağımız şık aksesuarlarla daha da moda.. Mesela kadife kurdeleler.. Süet saçbantları.. Ayy çok güzel, canım çekti yani! :)

I think, ponytail is always fashionable in different ways. And this winter season, we use them with some accesories.. For example, with velvet bows... Suede headbands.. Ohh, very lovely, I wanna try it now! :)

Source: Elle

1 yorum:

  1. Way cool! Sоme very valiԁ points!
    I appreciаte you writing thiѕ articlе ρlus
    the rеѕt оf the website iѕ аlsο reаlly good.
    my website - http://Easilyattractmen.com/

    YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...