21.08.2011

Black Dress Night in WoodsSelam.. :) Geçen akşam Zara ganimetlerimden siyah elbisemi giymeye karar verdim. Elbisenin kendi tarzını çok bozmadan sade dokunuşlarla birazcık hareketlendirdim. Gördüğünüz gibi, yine kendimizi tutamayıp Sepya tonlarında çekmeye başladık M. ile :) Ama sonra ürünlerin renkleri görünsün diye kendimizi toparladık ve birkaç tane de normal renklerde çektik. Akşamları mecburen çekim için flash kullanıyoruz ve flashın fotoğrafa olan etkisini aslında hiç sevmiyorum. Ama gündüzleri iş sebebiyle fotoğraf çekebilmek de çok mümkün olmuyor, yani haftasonları bir blogger için çok kıymetli zamanlar anlayacağınız :) Fotoğraflardan sonra da favori cafelerimizden birine geçtik ve sıcak yaz akşamını dev boy bir limon frozen ile tamamladık.. :)

Not: Posta yine bu güzel fotoğrafları çeken "sevgili M."den de birşeyler renk kattı.. :) Bileklikleri ve basic tişörtü H&M'den..

Elbise: Zara
Babet: Zara
Kolye: Accessorize
Bilezik: H&M
Çanta: Mango

-----------------------------------------------

Hi.. :) At one of the last weekday evenings, I decided to wear my Black Zara dress. I didn't want to touch so much to its own style, so I made some small changes with accesories on it. As you can see, we couldn't control ourselves again and started to take photos in sepia colours with M. :) But then, we turned back to normal colours for showing  the real colours of products. We have to use flash light in evening posts' photos but I really don't like it. But because of working weekdays, it's hard to me.. So, you can understand that, weekends are so important for a blogger :) After the photos, we went to one of our favourite cafés and completed the hot summer night with a huge glass of lemon frozen.. :)

PS. You can see some of lovely M.'s pieces in this post again.. :) Wristbands and basic t-shirt are from H&M

Dress: Zara
Flats: Zara
Necklace: Accessorize
Bracelet: H&M
Bag: Mango

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...