5.08.2011

Fashion Night's Out 2011 İstanbul is Cominnnngg!!!FNO Türkiye'nin tarihi belli oldu! 15 Eylül akşamı İstanbul'da Bağdat Caddesi, Nişantaşı ve İstinye Park'da gerçekleşecek etkinliklerle kocaman bir alışveriş partisi yaşanacak! Türkiye'de 2. yılını kutlayan FNO'da tasarımcılar, ünlü isimler ve modaya ilgi duyan herkes yer alacak.Siz de bu yazıyı okuduğunuza göre, şimdiden bu tarihi ajandanıza kaydedin! :) Her yıl bir de özel koleksiyon hazırlanıyor Fashion's Night Out için. Bu sene orijinal sitede satılacak parçalar açıklanmış, onların fotoğraflarını ekledim. Çantalar 50, tişörtler 25-30, tünikler ise 40 $ gibi fiyatlara satılıyor. Ama ben çok beğenmedim. Kesinlikle daha yaratıcı olabilirdi, modanın kalbini temsil eden etkinliklerden biri için çok sade.. Yayınlanan ürünler içinde en iyisi kesinle kahverengi saplı çanta.. Hatırlarsanız geçen yıl Boğaz Köprüsü desenli tişörtler vardı. Bu yıl biraz daha değişik bir tasarım olacak Türkiye'de, ufak bir fotoğraf var hatta en altta.. Eeee kimler geliyor?? :)

---------------------------

The date of FNO Turkey is 15th of September! The event will be in three place in İstanbul. Bagdat Street, Nisantasi and İstinye Park Shopping Centre.. There will be a huge shopping party there!! It's 2. year in Turkey and there will be designers, celebrities and everybody is interested in fashion. So, if you are reading this post, save the date on your calendar! :) Every year, offical collection of FNO were prepared, and I added their photos too.. T-shirts 25-30, bags 50, tunics are 40$ I didn't like them so much. I think, they would be more creative.. The best things is bag with brown handle.. If you remind, last year there was Bosphorus Bridge on the t-shirts in İstanbul. This year, there is a different design on FNO Turkey t-shirts, I added a small photo of it below.. So, who is comin' ??? :)

1 yorum:

  1. Of corse I follow you back, thank to for your kind words!! Come back soon to visit my blog, I'll be waiting for you!!!
    Http://cosamimetto.blogspot.com

    YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...