31.08.2011

İpana Blogger Event for Clinic Line


Geçtiğimiz perşembe günü Galata Building'teki İpana Blogger Etkinliğine davetliydim. Şimdiye kadar bilimum diş macunu diş fırçası denemiş ben, bu etkinliğe gerçekten merakla gittm. Aradığımı da buldum sonunda :) Uzman diş hekimlerinin ve hepimizin Doktorum programı sayesinde yakından tanıdığı Dr. Aytuğ Kolankaya'nın da bizimle olduğu, çok keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Ayakta diş muayeneleri bile oldu. :)

 Söyleşimizin ana konusu Türkiye'nin ilk diş macunu markası olan İpana'nın (Evet, bende bilmiyordum, öğrenmiş oldum) yeni ürünü olan Clinic Line serisiydi. Bu seri, daha önce piyasaya sürülen İpana Pro-Expert'in çok daha geliştirilmiş ve eksikleri tamamlanmış son sürümü diyebiliriz. :) Daha önce dişlerimizin hassasiyet hissetmemesini sağlarken, artık bir yandan da o hassas dişlerimizi koruyor. Çok güzel bir benzetmeydi ben de burada kullanmak istiyorum: Kolunuzu ateşe tuttuğunuzu farzedin, birçok dişmacunu kolunuzu uyuşturuyor ama kolunuz yanmaya devam ediyor. Ancak Clinic Line, kolunuzun da minimum hasar görmesini sağlıyor, koruyor. Bu gerçekten önemli birşey bence. Bu sebeple de ilaç segmentinde yer alıyor şimdilik sadece seçkin büyük eczanelerde bulunuyor. Ancak eylül sonlarına doğru süpermarketlerde de satışa sunulacakmış. Hassasiyete karşı korumayı ön plana çıkarsalar da çürüklere karşı koruma, diş eti problemleri gibi konularda da oldukça gelişmiş, son teknolojiye sahipmiş :) Maksimum fayda için serinin diş fırçası, diş macunu, gargara ve diş ipinden oluşan ürünlerini birlikte kullanmak gerekiyor. Sevgili İpana ekibi, bizlere de birer set hediye etti, bu sayede yakında sizlerle deneyimlerimi dürüstçe paylaşabileceğim. İlk denemelerimden söyleyebilirim ki gargaranın da macunun da tadı çok güzel :) Ayrıca diş ipi de nane tadında desem!! :)

Ayrıca ilk kez gittğim Galata Building çok güzel bir cafeymiş, keşfetmek güzel oldu, süper de bir terası var aklınızda bulunsun. Adres bilgilerini aşağıdaki fotoğraflarda göreceksiniz.

İkramlara da değinmeden geçemeyeceğim çünkü bunu gerçekten hak ediyorlar. Çeşit çeşit mezeler, yemekler midemizden önce gözlerimize ziyafet yaşattı. Çikolatalı brownie ile yaşadığım aşk aşağıdaki fotoğraflarda görünüyor zaten. Bizi bu kadar harika ağırladıkları için de hem P&G'a hem de Medyaevi'ne teşekkür etmek istiyorum.

Son olarak, etkinlik için seçtiğim kıyafete gelince, elbisem Zara, kolyem Accessorize, bileziklerim H&M + Accessorize, ayakkabılarım Kemal Tanca, fularım ise Kadıköy'den bir pasajdan :)

Görüşmek üzere, kendinize iyi bakın.. Herkese iyi bayramlaaaar!!! :)

--------------------------------------------------------------

Last thursday, I was invited to İpana Blogger Event in Galata Building. I was tried lots of toothpastes and toothbrushes since today. So while I was going there, I was really curious. And finally, I found what I was looking for. :) We had chance to chat with proffessional and famous dentists, and it was a really very funny event for me :)

The main subject of our conversation, İpana's (the first toothpaste brand of Turkey) new product's, Clinic Line's launch. It's really good and improved set. Especially, it's perfect for too sensetive teeth. And it also conserves your gingivas and enamels.. For me, it's very important to have all these in one toothpaste. For maximum effect, you should use the set's dental floss, toothbrush, toothpaste and gargle all together.They gifted us a perfect Clinic Line set luckily! And so, I can try it and tell my trust opinions to you :) But, I can say hat now, toothpaste's and garglr's taste is so good for my first try.. :) And the dental floss has a mint taste too!

By the way, Galata Building is a really nice cafe.. So glad for exploring that! And I recommend.. I has also have a good terrace.. You can find the address details in photos below.

I can't pass the treats too.. It realy deserves it :) Lots of kind snacks, foods made happy our eyes before the stomaches, as you see in photos below :) I wanna say thanks to Medyaevi and P&G Team..

Lastly, the outfit I chose for this event: My dress is from Zara, necklace is Accessorize, bracelets are H&M + Accessorize, shoes are Kemal Tanca, and scarfe is from a store I can't remember the name in Kadıköy :)

See you soon, take care of yourself!! :)

4 yorum:

 1. brownıe yerken kı ılk poz muhtesem ıkıncı poz cok suh masala masala

  YanıtlaSil
 2. Grace bu posta ilk yorum senden geldi ama beklediğine değdi :) Teşekkürlerr :))) Öpücüklerrr

  YanıtlaSil
 3. tam ben de resimler geçerken ve post ilerlerken brownie yiyen ilk fotoğrafa bayıldım diyecektim derken ve yazmaya hazırlanırken, ne göreyim, grace çoktaaaan yazmış! puof :)) eğlenceli!

  YanıtlaSil
 4. Heheheh :) teşekkür ederiimmm :))

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...