5.08.2011

Koleston - Blogger Meeting / Koleston - Blogger Buluşması


Eveeett, tekrar merhabaaa! :) İşte sıra geldi Koleston etkinliğinin detaylarına.. Öncelikle muhteşem ikramları, sıcak karşılamaları ve sohbetleri ile bizi bu kadar güzel ağırlayan Koleston / Wella ekibine ve organizasyonu düzenleyen Medyaevine özellikle teşekkür etmek istiyorum. 
Etkinliğe katılan diğer bloggerlara gelince.. :) Çoğunuzun bloglarını yakından takip ettiğini düşündüğüm, Koray Caner, Fashionbysiu'nin zevkli sahibi Sıla Yılmaz, bikotbitişört blogunun yazarı Pinkfreud, Seraplamoda ve Bayan Mor da oradaydı. 
Sevimli kokteylimizin ardından, eğlenceli(gerçekten baya eğlenceliydi) slayt gösterimizi izledik ve stüdyoda yerlerimizi aldık. Yıldırım Özdemir Kuaför'den saç stilisti Can Bad'ın eşliğinde bizim için özel olarak hazırlanmış perukları, Koleston Köpük Boyalarla boyamaya başladık. Gerçekten güzel bir deneyim oldu hepimiz için. Çoğumuz önce boya yetmeyecek sandık ama boyalarımız arttı bile.. Omuz hizasında bir saçı boyamamız 10 dk. sürdü, çok hızlı değil mi! Ortaya çıkan renkler ise gerçekten oldukça parlak ve yoğundu. Şampuan sürer gibi boyadık ellerimizle.. :) 
Köpük köpük bol neşeli bir etkinlik oldu. Biraz beceriksiz olduğumuzdan olsa gerek, bazılarımız elimizi yüzümüzü hatta peruklu modellerimizin yüzünü de boya yaptık :) Sonra yaklaşık yarım saat bekledik ve peruklarımızı yıkayıp kuruttuk. Yaz gününde sulu sulu köpüklü böyle bir etkinlik hepimize çok iyi geldi :) Sonra da boyadığımız perukları takıp takıp biraz muzurluk yaptık fotoğraflarda da görüleceği üzere.. Nasıl, yakışmış mı bana siyah saç? :)) Son olarak da hediyelerimizi alıp, mutlu mesut evlerimizin yolunu tuttuk :) Teşekkürler Koleston!
-------------------------------------

Yesss, hello again!!! :) Here the details of Koleston Event.. Firstly, thanks to Koleston/Wella Team for wonderful treats, warm reception and sweet chat.. 
Time to explain other bloggers involved in the event:.. :) I'm sure lots of you already know them: Koray Caner, Fashionbysiu's owner Sıla Yılmaz, Bikorbitişört's owner Pinkfreud, Seraplamoda and Bayan Mor were there too. 
After the cute cocktail, we'd watched Koleston's video (and it was so funny) and then we took our places in studio. So, we started to dye wigs specially prepared for us with hair stylist Can Bad from Yıldırım Özdemir Hair Saloon. It was really good experience for us to using Koleston foam hair dye. Firstly, we thought that the hairdye won't be enough but after finishing there were lots of hair dye... We've dyed medium long wigs in 10 min. So quickly, isn't it!!? The colours we got were so bright and intense. It was very easy, just like using a shampoo with hands.. :) 
It was like a funny bubbles show. Because of we are a little incompetent, some of us painted our hands and the models' faces :) After 30 min. waiting time, we washed and dryed to our wigs. It was really nice to participating in an event with water and bubbles in these hot summer days. :) After all of them, we started to keeping out of mischief with wearing the wigs as you see on photos. How about me with black hair?? :)) 
Finally, we were gifted by Koleston and took the road to our house. :) Thank you Koleston!9 yorum:

 1. wauuuww okuyamadığım postların birikmiş üzümcüm hepsini tek tek okuyacağım ama bu az önce postaladığın çok çılgın ne kadar eğlendiğiniz çok belli harika :))) ben de eğlendim resimlere bakarken :)

  YanıtlaSil
 2. Lunapark Queen5/8/11 01:08

  Hahaha evet ya çok güzeldi! :) Ben de farkındayım sesin çıkmıyor epeydir özledim seni :) Blog yazmaya başladığımdan beri daha çok iletişimdeyiz çok güzel oldu valla :) Canm canımmm <3

  YanıtlaSil
 3. looks like an amazing time! and the treats looks so tasty :)

  couturelust

  YanıtlaSil
 4. Yes Tessa, it was really great! :) Thank you so much.. If you like my blog, you can follow me! :) I'll visit you too.. xoxo

  YanıtlaSil
 5. yorumun icin tsk ediyorum canim! saclar filan guzelde sandwiclerde iyi gozukuyor :D
  blogun cok guzel buarada :D

  YanıtlaSil
 6. Sorma sorma sandviçler tatlılar çok "tatlı"ydı :) Tekrar tekrar teşekkür ediyor, sıklıkla bloguma bekliyorum, güzel yorumlarını esirgeme :)

  YanıtlaSil
 7. çok güzel geçmiş :)

  YanıtlaSil
 8. çok güzel geçmiş :)

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...