3.08.2011

Outfit for Koleston & Presents - Koleston etkinliği için ne giymiştim? & HediyelerGeçen cumartesi Koleston Köpük Boya aracılığıyla Wella Stüdyolarında çoook eğlenceli bir blogger buluşması gerçekleştirdik. Hatta sizin çok yakından tanıdığınız birçok blogger da oradaydı. Sürpriz isimleri ve etkinliğin fotoğraflarını sonraki posta saklıyorum. Bu bir "o gün ne giymiştim?" postu :) Fotoğraflar etkinlik sonrası eve dönüş yolunda çekildi.. Aaa elimdeki kocaman Koleston torbasında ne var diye merak ediyorsunuz değil mi? :) Aşağıdaki fotoğraflarda da görüleceği üzere, Koleston bloggerlara kıyak geçti ve içinde birçok saç bakım ürünü, istediğimiz renklerde Koleston Köpük Boyalar, maskara ve hatta Braun saç düzleştiricisi(!) bulunan hediye paketleri ile uğurladı bizi... O gün giydiklerime gelincee..
Üst: Mango
Şort: Pull&Bear (Bu şortla yapışık ikiz gibi yaşamaya başladım, bu yazın favori parçası oldu gardırobumda) 
Ayakkabı: H&M 
Küpeler: H&M 
Çanta: Zara
Kolye: Kayaköy'den
Bileklik: Bershka

-------------------------------------
Last saturday, we had a very funny blogger meeting through Koleston at Wella Studios. There were also lots of bloggers you know well. I'll tell their names and the event's photos in next post. That's a "what was my outfit?" post :) These photos were taken on the way back home. Oh! You are curious about the big Koleston bag in my hand, don't you? :) As you see on the photos below, Koleston was hunky-dory to bloggers and gifted us lots of hair caring productions, Koleston foam hair dye, mascara and even Braun Hair Straighter!! And what did I wear that day...

Top: Mango
Short: Pull&Bear (I noticed that we're living like conjoined twins with that short, it's the favourite item of this season in my wardrobe)
Shoes: H&M
Earings: H&M
Bag: Zara
Necklace: From Kayaköy
Bracelet: Bershka

4 yorum:

 1. sortun cok cici! Blogunu begendim!
  http://maffionista.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Nice!! Sortun cok cici
  http://maffionista.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. Lovely outfit ;) and such a nice gift bag!

  YanıtlaSil
 4. Lunapark Queen5/8/11 00:16

  Evy çok teşekkür ederim :)

  Nimue, thank you so much! Yes, it's really cool :))

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...