14.09.2011

Fashion's Night Out 2011Daha önce de burada heyecanla anlattığım gibi, yılın beklenen etkinliklerinden FNO yarın akşam bomba gibi geliyor! Akşam 19:00-00:00 arası Nişantaşı, Bağdat Caddesi ve İstinye Park'ta birçok mağazada ve sokaklarda gerçekleşecek etkinlikte süper indirimler, hediyeler, ikramlar, etkinlikler, ünlüler yer alacak, ve profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleşecek! Mesela Ajda Pekkan İstinye Park Twist'te olacak.. Tülin Şahin Bağdat Caddesi Aldo'da olacak.. Birçok blogger mağazalarda sizleri bekliyor olacak, bunun yanında stil danışmanları da size hizmet etmek için emrinize amade olacak :) Ayrıcaaa İstinye Park Teknosa'da ünlü tasarımcıların elektronik atıklarla oluşturduğu elbiseler sergilenecek, İstinye Park Flo'da ise 17:00-00:00 arası origamiden ayakkabılar workshop'ı var! :) Bunun yanında birçok mağazada en az %20 indirim de sizleri bekliyor.. FNO'ya özel çanta ve tişörtler ise bu yıl Zeynep Tosun tasarımı.. Birer tane edinmeli :) Ben yarın akşam ya Nişantaşı sokaklarında ya da İstinye Park'da olacağım. Siz nerelerde olacaksınız? Karşılaşalım? :))

---------------------------------------------------

As I told it here before, one of the most important fashion events of year is coming tomorrow night! Fashion Night's Out Istanbul! If you will be in Istanbul tomorrow, you can participate in this wonderful organisation. It will be in Istinye Park Shopping Centre, Bagdat Street and Nisantasi..  There wil be lots of presents, treats, celebrities, events and at least %20 sale.. The official bags and t-shirts of FNO were designed by Zeynep Tosun.. I'm looking forward to have one.. :) I'll be in Nisantasi or İstinye Park tomorrow.. If you'll be there, let's meet! :)


3 yorum:

 1. ben evime yakın olduğu için caddede olucammm...

  YanıtlaSil
 2. Lunapark Queen14/9/11 22:59

  O zaman kesinlikle Aldo'ya uğramalısın! Tülin Şahin'le podyuma çıkmak, profesyonel fotoğraf çekimi, styling.. Kaçmazzz! Uzak olmasam kesin orada olurdum :)

  YanıtlaSil
 3. evet liste yaptım oraya da gidicem :)

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...