8.10.2011

Adidas All Originals Style Shoots - Part I - Women


Gördüğünüz gibi bu aralar Adidas'la pek içli dışlıyım. Daha önce de bahsettiğim gibi, Adidas All Originals Partisi postumdan sonra (hemen buradan ulaşabilirsiniz) şimdi de Adidas All Originals fotoğraf çekimi ile karşınızdayım. Bu postu yayınlamak için epey bekledim çünkü yarışma sonuçları açıklanmadan yayınlamam yasaktı. :) Geçtiğimiz ay düzenlenen stil yarışması kapsamında, Dağcan'la Adidas Tünel Şubesi'ne gittik ve mağazanın altını üstüne getirdik. Orada çalışan elemanlara, özellikle Emin'e tekrar teşekkür etmeliyim, tam şöyle siyah bir tişört olsa mesela dedik, bizim için koştu ve depodan sürekli yeni ürünler çıkarttı :) Böylece çook eğlenceli birkaç saat geçirdik mağazada.. Hem benim için hem de Dağcan için farklı tarzlarda birçok kombin oluşturdum. Ve beklediğimiz gibi yarışmayı Dağcan'ın kombinlerinden biri kazandı, hediye çekimiz de çoktan elimize ulaştı. :) O yüzden Dağcan için hazırladığım kombinleri ayrı bir post olarak yayınlayacağım, tatlılar sona bırakılır :) Bu fotoğraflarda üzerimde gördüğünüz herşey Adidas All Originals serisinden. Evet, şimdi söyleyin bakalım, hangisi favori kombininiz? Bakalım kimler benimle aynı fikirde? :)

**********************************************

As you see, I'm addicted to Adidas for a while. If you remember I made a Adidas All Originals Party post (you can reach it from here). After that, I'm here with the Adidas All Originals Style Competition Post. Last month me and Dağcan went to Adidas Taksim, and tried lots of things. I made lots of combines for him and me and we took photos. Then, as we expected, one of the combines I created for Dağcan, has won the competition! So we are so happy :) And we got the Adidas Gift Card :) I will make a post Dağcan's photos later.. Because, desserts come lastly :) So we had very funny hours at the store and the stuff, especially Emin has so helped us.. When we said "oh, I wish a black t-shirt with it", he just run to spike of the store and got it for us :) All the things in these photos are Adidas All Originals. Well, which combine is your favourite? I just wonder that are we have the same opinion? :)17 yorum:

 1. enn cok 3. ve 4. looku begendimm:) ama ilki de cok cesur hatta bir klipte kullanilacak kadar iddiali olmus:)

  YanıtlaSil
 2. kombinlerin cok güzel olmuş cnm spor şıklık bu olsa gerek.. sende cok güzelsin maşallah her giydiğin ayrı yakışmış..

  YanıtlaSil
 3. Boom teşekkür ederim :) Evet ilki çok iddialı bence de :) Normalde, nerede nasıl giyerim bilmiyorum :)

  Yelizcim, sana da çok teşekkür ederim :) Keep in touch!

  YanıtlaSil
 4. I like what you post. please check out my blog and share some comments.

  http://paquetevistasbien.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Thank you Clara! I'm coming there :)

  YanıtlaSil
 6. i love your vintage jacket! by the way, what language is your site in? It looks so beautiful!

  x. jill
  those ghosts

  YanıtlaSil
 7. bence kesinlikle pembe bluz ve çiçekli ayakkabılı olan kombin senin favorindi ?? yanılıyosam söyle he yoksa anlarım :) bu arada hepsi çok güzel kombinlerin sen de çok güzelsin brownim :)

  YanıtlaSil
 8. I like your outfits, you look so beautiful ! There's a lot of energy and fun coming out of your pics =) I'd like us to follow each other, let me know ! Kisses

  Fashion and Cookies
  My Twitter

  YanıtlaSil
 9. Jill, thanks for the jacket! :) Actually it's not mine, but I loved it too :) The other language is I wrote is Turkish.. And thanks again :) x x x

  Adsız, aslında hepsini kendim oluşturduğum için hepsini beğeniyorum :) Ayırmak zor ama nie bilmem, birinciye, pembeliye ve sonuncuya daha bi kanım kaynadı sanki :))

  Vale, thanks so much!! It's really great to hear that! OK, let's follow each other! ;*

  YanıtlaSil
 10. siyah pembe çantayı çok sevdim! :) nerdensin cnm? birde kombinler çok hoş.. bloguna geldim bak sende benim izleyicim ol emi :) bende yorumlarını bekliyoruumm :)

  YanıtlaSil
 11. Merhaba, ziyaretin ve mesajin icin cok tesekkurler. Takibindeyim, seni de yine beklerim : )

  YanıtlaSil
 12. SED, bence de oldukça kullanışlı bir çanta! İstanbul'dan bildiriyor Bloggerınız :) Ben de en kısa zamanda geliyorum blogunaa! :)

  Aylin at Lila Moonlight, çok teşekkür ederim, en kısa zamanda görüşmek üzere! :)

  YanıtlaSil
 13. What's Next, teşekkür ederim :)))

  YanıtlaSil
 14. I love all of them, but my favourite is in red/white jacket, skirt and boots :)

  Follow you :*
  http://confessionsofthepsychocat.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 15. http://modaturkish.blogspot.com/ adidas kalitedir

  YanıtlaSil
 16. Can I simρly ѕay what a соmfort to uncover аn individual who actually unԁerstands what they are talking аbout on the web.
  You defіnitely understand how to bring a problem to light and mаke it important.
  More and more people rеally neеԁ to
  гead this аnd undеrѕtand this ѕide оf the ѕtory.
  It's surprising you are not more popular given that you surely have the gift.
  Feel free to visit my blog : womens evening dresses

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...