21.04.2012

Rouge In Love Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcıların görüşleri benim için çok değerli. Zaman zaman farklı kozmetik ürünler ile ilgili deneyimleri, en iyi ürünü bulmak adına sizlerle paylaşıyorum. Bir okuyucu yaşadığı Rouge In Love deneyimini paylaşmış. Ben de sizinle paylaşmak istedim... 

Tarzı ve kişiliğiyle bir çok insanı peşinden koşturan Emma Watson, Lancôme’un yeni Rouge In Love serisinin yüzü... Masumiyeti ve çekiciliği bir arada bulundurabilecek başka bir ismin akla gelmesi olanaksızdı. Rouge In Love serisinin çıkışını yakından takip ettim ve ülkemize gelmesi için gün saydım. Beklentimin açıkçası bu kadar karşılanacağını ürünü elime almadan tahmin edemezdim. Renk serisine göz attığımda ilk görüşte aşk diyebiliriz. Dakikalarca Sweet Embrace, Midnight Rose, Violette Coquette’ın önünde durup hangisini alacağıma karar vermeye çalışırken sonunda hiç birinden vazgeçemediğimi farkedip, hepsini alıp evime döndüm. Gece-gündüz kullanabileceğim bu rujun hafif kokusu bana her saniye fresh hissi veriyor. Doğru bir karar verdiğimi ürünü sürüp, koşuşturmacayla geçen bir günün sonunda hala ilk tazeliğini koruyabilmesinden sonra anladım. Tek sorun serinin birden fazla güzel rengi olması ve insanın serinin tüm renklerine kavuşmak istemesi diyebilirim.

http://www.facebook.com/LancomeTurkey

Bir bumads advertorial içeriğidir.


10 yorum:

 1. hepsi benim olsunmu ??? :)))
  kokusunun hafif olmasi gerçekten guzel ! insanin gerçekten bir muddet sora basi agriyoo tr ye geldigimde mutlak deniyenecimm !!! :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet ruj da koku benim için de çok önemli! :) Ben de ilk fırsatta deneceyeceğim :) Nefis duruyorlar

   Sil
 2. Nice blog dear!!!

  http://sweetcherryblogger.blogspot.com.es/

  YanıtlaSil
 3. Wauw i love all the colours!

  Love,
  PurePreciousPerfection.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Bu yeni ambalaji da sevdim, lancome rujlarinin kokusunu da severim cok. Ilk firsatta gidip deniycem, gozume kestirdigim renkler var kesin, mesela en sagdaki ve en soldaki : )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Heheheh kokunun hafif olması gerçekten öncemli bir nokta ruj için :) En sondaki süper :)

   Sil
 5. I want every coloorrr. obsessed with lip stick right now!

  www.stylemapblog.com

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...