31.07.2012

Ladybug Birthday Party :)


Dün birtanecik kardeşim Dağcan'ın doğumgünüydü. O'nu blogumun fotoğrafçısı olarak da tanıyorsunuz. Yaklaşık 2 yıl önce benim için öyle güzel bir sürpriz doğumgünü partisi organize etmişti ki, bu yıl bunu telafi etmenin zamanıdır diye düşündüm :) Son zamanlarda Dağcan'ın o kadar çok zıplayan uçan kaçan fotoğrafını çektim ki, aramızda "Uç-uç böceği misin oğlum!" geyikleri dönmeye başlamıştı. Ben de bunu fırsat bilip, uğur böceği konseptli bir parti ayarladım :) Ee bu arada, uçan balonları bulmuşken fotoğraf çektirmemek bir bloggera yakışmazdı :) Partiye ait küçük detayları da aşağıda bulabilirsiniz ;) Sevgiler...

♥ İYİ Kİ DOĞDUN DAĞCAN!! 

Yesterday was my sweet brother's, Dağcan's birthday! :) Before 2 years ago he had managed a surprise birthday party for me, so I thought this year is the right time to do it for him :) Nowadays I really like ladybugs and there are lots of joke about it between Dağcan and me.. So it was the theme! Here the details of party and my photos with ladybug balloons ;) Kisses...

 HAPPY BIRTHDAY DAGCAN!! 
28.07.2012

Miss Turkey 2012 Güzelleri'yle...


İşte uzun zamandır arşivde bekleyen postlardan biri! :) Geçtiğimiz ay çok sevdiğim Ankara'lı blogger arkadaşım Kubilay Sakarya İstanbul'a geldi. Uzun telefon muhabbetlerinden, WhatsApp geyiklerinden sonra, geçtiğimiz Fashion Week'in ardından bir kez daha buluşmak süper oldu. Kubilay, harika blogu Loves From Fashion'da sürekli yeni projeler içerisinde, bitmek bilmeyen bir enerjisi var, blogunu mutlaka takibe alın! :) O gün de yine bana sürpriz yaptı :) Tam The House Cafe'de oturmuş, lahmacun pizzalarımızı (mutlaka denemelisiniz!!) mideye indirmiştik ki, iki fıstık çıkageldi :) Kubilay'ın blogu sayesinde de yakından tanıdığımız Ankara'lı model Çağla Zoralioğlu (sağda) ve O'nun Ankara'dan yakın arkadaşı, başarılı model Çağıl Özge Özkul (solda) da bize katıldı. Asıl bomba şu ki, Çağıl Miss Turkey 2012 ikincisi ve Çağla ise Miss Turkey 2012'de ilk on finalist arasında.. Aralarına girip poz vermek cesaret istese de, sizler için bunu yaptım :))) Açıkçası Miss Turkey 2012'yi izlerken Twitter'da güzeller hakkında biraz atıp tutmuştum ama yakından görmek kesinlikle televizyondan izlemek gibi olmuyormuş :) Gerçekten duruşları, gülüşleri, bakışları öyle alımlı, öyle güzel ki yanınızda otururlarken izlemeye doyamıyorsunuz. Herşeyden önce, ikisinin de fiziği muhteşem.. Çağıl uzun yıllar voleybol oynamış, Çağla ise zaten milli yüzücüymüş. Bunun yanında derece için Çağıl'ın akıcı olarak bildiği yabancı diller çok etkili kesinlikle.. İkisi de güzel okullardan, güzel bölümlerden mezun.. Bunlar da Miss Turkey 2013 e katılmayı düşünen filan varsa, kulağınıza küpe olsun :) Herkese güzel haftasonları!! :)

And here one of the posts were waiting in the archive for a month! :) Last month, I met with one of my dearest blogger friends, Kubilay Sakarya from Ankara. After long phone conversations and WhatsApp chats we came together again, after İstanbul Fashion Week.. You can find lots of new projects and new ideas in his blog, Loves From Fashion, you should follow him! :) And he came with a big surprise in that day too. After we sat and eat our traditional "lahmacu pizzas" in The House Cafe, two beautiful girls came to our table! And they were Miss Turkey 2012's winners! The left one will go Miss Universe and the right one is one of the finalists. Both of them have perfect bodies, foreign languages and a great history in sport :) If you wanna participate at this contest, don't forget them! :) Kisses and have a nice weekend!26.07.2012

Carluccio's Geliyoooor!


Geçen hafta marine temalı ne giydim postu hazırlayıp, etkinliğin detaylarını yakında yayınlayacağımı söylemiştim. (O post için buraya tık tık) İşte şimdi sıra geldi Carluccio's postuna! Öncelikle söylemeliyim ki Carluccio's "İyi ki Türkiye'ye geldi" diyeceğiniz cinsten bir İtalyan restoranı, her şey inanılmaz lezzetli.. Genç ve yetenekli şefini bir kez de buradan tebrik ediyorum :) Şu anda Kanyon'da açılacak restoranın hazırlıkları tam gaz sürüyor, çok yakında gidip tekrar tadabileceğiz bu güzellikleri yani.. Park Hyatt otelin terasında düzenlenen #carlucciosgeliyor konseptli kokteylin detaylarına fotoğraflarla devam edelim :)


Yediğimiz herşey nefisti ama foccacialar ayrı bir güzeldi.. Gittiğinizde ilk deneyeceğiniz şey, Carluccio's un ünlü şarapları eşliğinde foccacia olsun :)


50'lerden fırlamış gelmiş Boom yine pek şıktı :) Boom'un stilini neden sevdiğimi bir kez daha anladım :)) Ben O'nun saçındaki fuları, belindeki kemeri, ayağındaki (maalesef) tam görünemeyen fıstık ayakkabıları ama en çok da o güzel ve sıcak gülüşünü yerim yerim ♥   (Eteği kıskandığım için pas geçtim :)) )


Cornetto Party'sinde (o post da burada :) ) üniversiteden oda arkadaşımla karşılaşmıştım, şimdi de liseden yakın bir arkadaşımla karşılaştım! Dünya gerçekten küçük, kendisi etkinliği düzenleyen ajansta çalışmaya başlamış :) Akşamı daha da keyiflendiren güzel bir sürpriz oldu :) 

Carluccio's un şarapları da çok meşhur! Denemenizi tavsiye ederim, özellikle Blush'ı çok sevdik!!  Çok kalpli bir post olmaya başladı sanki :) Herkese bir kalppp...En şeker anne adayı Deniz :) Kocaman bir kalp de sana! 


Yummmyy!! :)


Paketlerin için de ne var tahmin edin :)


Etkinlik için tercih ettiğim Marine temalı elbise ve aksesuarların detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


Yaa Serhat'ı atladım sandınız değil mi! :)) Atlar mıyım hiç, O da birtane :) Kendisi o kadar tatlı, pozitif ve iyi biri ki, O'na da büyük bir kalp!  Bu arada erkek stili hakkında yazdığı SirHotStyle, çok güzel ve çok profesyonel bir blog! Dosya dosya stil incelemesi ve editoryal çekimler yapıyor. Mesela geçen hafta Afrika'nın Tribal Safari trendini işlemiş, çok emek vermiş ve nefis olmuş.. Kesinlikle bakmanızı tavsiye ederim (Buraya tık tık). 


Blogumun tatlı okuyucuları, sizlerin şerefine :)) Aramızda kalsın ama en kocaman kalp size! ;)          

♥ ♥ ♥ ♥ 


Bu fotoğrafta hem bir alt basamakta, hem de arkada kalmam beni photoshop'la fotoğrafa sonradan eklenmiş biri konumuna soksa da ben yine de sevdim :) Umarım siz de bu postu sevmişsinizdir.. :) 

Carluccio's Is Cominnnggg!!! :) The famous Italian restaurant, Carluccio's is opening in İstanbul! We are looking forward it, and this was just a previous cocktail.. Eveything was well-designed and so delicious! But the best thing was being with nice people.. I love all people there so much! :)   Everything was yummyy but I can't forget foccacios and wines.. Especially blushes.. :) If you remember I already made a post about what did I wear for this event.. So if you wanna see and learn details, just click here to  see that post. I love you guys and thanks for this great night! And thanks all of you my sweet readers! Also thanks for your nice comments! A big heart for you too! ♥ ♥  Kiss! :)

24.07.2012

I Want You So Bad !!!


Size daha önce de bahsettiğim gibi biraz kararsız bir insanım. Ama bu demek değil ki hiç bir konuda karar veremiyorum :) Sadece karar vermem biraz uzun zaman alıyor. Bütün alternatifleri, olasılıkları, riskleri düşünüp sağlam kararlar almak istiyorum, bu yüzden de karar vermem uzun sürüyor. Sözün kısası, yeni bir karar aldım! :) Kafamda uzun süredir gelişmekte olan bir ide nihayet belirginleşti, olgunlaştı. İnsanın bir sonraki aşamaya geçebilmesi için, önce buna psikolojik olarak hazır olması gerekiyormuş, bunu anladım. Ben şimdi hazırım. Kollarımı açtım, bu kararın bana getireceklerini bekliyorum. Kendi payıma düşeni yaptım, sıra onda. Bir şeyi gerçekten ama gerçekten koşulsuz şartsız, çok içten isterseniz mutlaka olacağına inanırım. Ve bütün pozitif enerjimi bu istek için evrene gönderiyorum bu sıralar. Kimseye söyleyemesem de, sır gibi saklamak zorunda olsam da SENİ ÇOK İSTİYORUM, yakında benim olacağını biliyorum ve heyecanla bekliyorum!

PS. Gerçekleştiğinde ilk sizinle paylaşacağım! :)

As I told you before I am a bit erratic. But it doesn't mean that I can't make a desicion. Yes, I can, but it usually takes long time. Because I always want to analyse all my alternatives, chances and risks for make a healthy desicion. In a word, Yes, I made a new desicion now! :) I was thinking on it for a couple of months and now, I'm sure.. I want it so bad! I understood that if you want to move to the next level, you have to ready for it psychologically. And I am ready now! I am looking forward all results of this desicion now.. I took my turn and it's "its" turn now! I believe that if you want something sincerely and unconditionally it's going to be happen! And now, I'm sending my all positive energy to the Universe to get it!! I WANT YOU SO BAD!!

PS. I'll tell you first when it's happen! :)

22.07.2012

The Pool Day


Geçen postta havuz sefamdan bahsetmiştim hatırlarsanız :) İşte bu fotoğraflar geçtiğimiz hafta sonundan.. Nihayet sezonu açabildim, yüzmeyi o kadar çok özlemişim ki.. Denizi tercih ederdim ama şehir merkezinden uzaklaşmadan bu şansı yakalamak çok zor olduğundan havuz alternatifiyle idare ettim. Kırmızı beyaz çizgili straplez bikinim Mango'nun eski sezonundan, aslında bronz tenle kontrast yaratınca çok daha güzel görünüyor, siz benim aylardır güneş görmemiş peynir tenimin kusuruna bakmayın :) Zaten pek öyle güneşlenme insanı da değilim. En güneşlenen halim bile kafamı gölgeye vermiş kitap okuyan halimdir, bu da maksimum 1 saat sürer. Öyle saatlerce yatanları pek anlamam, doğrusu sıkılırım :/ Gerçi biraz bronzlaşsam hiç fena olmayacak.. Bu arada dikkat, artık benim de havuz kenarında ayak fotoğrafım var, itiraf ediyorum sadece nispet olsun diye çektim! (Burada gözlüklü smiley devreye giriyor) :)) Fashion Is Here --> Havlum ise Markafoni'nin hediyesi ve kendisine bayılıyorum :)) Tekrar teşekkürler bu güzel hediye için. Ee hadi o zaman, sizi de keyfime ortak ediyorum fotoğraflarla ;) Güzel Pazar'lar!

I told you about my pool joy in my previous posts. :) These photos are from last weekend. I finally open the swimming season! We can't reach the sea in city centre so I carried on with a pool. My red white striped bikini is from Mango, but it is old. Actually, it looks better with a tanned bronzer skin, sorry for my cheese white skin, I have to improve it :p I am not a sunbathe person, I can't stand it so much.. I always put my head in shadow and read something.. My towel is a gift from Markafoni, loved it so much! Fashion is here! :) Thanks again.. So, enjoy with my pool photos!! Happy Sundays!! ;)


20.07.2012

Marine Dress for Carluccio's


Pazartesi akşamı İtalyan Restoranı Carluccio's için Park Hyatt'ın harika terasına davetliydik. Leziz İtalyan yemeklerine ve şaraplarına geçmeden önce o akşam ne giydiğimi paylaşmak istedim. Leziz şeyler çok yakında başka bir postla gelecek, birazcık bekleyeceksiniz :) Şimdi fark ediyorum, o akşam üzerimde gördüğünüz herşey, küpeden bileziğe, ayakkabıdan elbiseye, H&M'denmiş.. Ve fiyatlarını topladığımda çok komik bir sonuç ortaya çıkıyor!! Söylesem inanamazsınız... :))) Sadece beyaz çanta annemin nişanlılık yıllarından kalma ve gerçek deri. Onun şimdiki fiyatı, bu postta üzerimde gördüğünüz herşeyin toplamının yaklaşık 7-8 katı kadardır, siz hesaplayın artık :P Marine temalı herşeyi çok severim, bu lacivert beyaz çizgili penye elbiseyi de görünce hemen almıştım. Ayakkabılar ise tam bir kurtarıcı, hem çok rahatlar, hem de kombinlerimi fazla şık olmaktan kurtarıp anında görüntüme farklı bir tarz katıyorlar.  Herkese güzel bir hafta sonu diliyorum! :)

Üzerimde gördüğünüz herşey: H&M
Beyaz deri çanta: Annemin gardırobundan

I was invited to launch of Carluccio's (the great Italian Restaurant) at Park Hyatt's nice terrace. Before sharing delicious Italian foods and wines, I wanted to show you what I wear for this event. The yummy things and details of organisation will come with another post, so you'll wait a little bit for them :) I noticed that now, the whole things on me in these photos, from bracelet to earrings, from shoes to dress, all are from H&M!! :)  Just without the white bag.. It belongs to mummy's engagement years and real leather. If you calculate the price of items on me, the result will be so funny :) So cheap.. The bag is 7-8 times more expensive from the other items' total price :) I loved all things with marine theme.. So I fell in love this one at first sight. The shoes are so comfortable and save my style to being too much elegant, they just give me a sportive look and I like it.  I wish a great weekend to you all, TGIF!!! Yayyy! :)

All the things you see on me: H&M
The white leather bag: From my mummy's closet
  


Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...