7.04.2013

My Latest Beauty Products


Hello my sweet readers! :) Recently, I bought all these beauties from Sephora.. And here you can find my opinions about them.. Very very happy sunday to you all! ;)

1-2. Sephora Express Color Press On Eye Shadow : I didn't use them yet but I wonder so much! :) I'll share with you when I try.. If you use them, give me some idea :)
3. Clinique All About Eyes Serum: It really makes my eyes feel relieved and fresh..
4. Sephora Brillant A Levres Lip Gloss - Nude : It smells nice, shimmery and is not so sticky! So, just perfect for me.. 
5. Clinique Cream Shaper For Eyes Pencil: It's waterproof and dark gray, so when I don't want to have so much make up, it is ideal, it gives my eyes a soft look..
6. Sephora Liquid Concealer: It's a good stuff but I noticed it's a bit dark for my skin tone when I arrived home :( So, I couldn't use it.. Yeah, stupid me.. :(
7. Sephora Mineral Powder Foundation: It's a really good product which I used it beforehand too. 
8-9. Fred Farrugia Lip Colour: Their pigments are really strong and especially I love the orange one so much! One side is dry and one side is more like a gloss.. If you use them together, you can get the perfect lips! :)

If you have any questions about products or any advices, just leave a comment. :)

Merhaba tatlı okuyucularım! :) Geçenlerde Sephora'ya girmemle mağazayı -patlatmam- bir oldu :) Ürünlerle ilgili fikirlerimi sizinle de paylaşmak istedim, almayı düşünen varsa fikir olsun.. Herkese bol dinlenceli, yanı sıra eğlenceli, bir o kadar da farklı ve maceralı bir Pazar günü diliyorum! ;)

1-2. Sephora Express Color Press On Göz Farı: Henüz kullanma fırsatı bulmadı bu yapıştırılarak uygulanan farları ama çok merak ediyorum. Kullanan varsa fikrini paylaşsın :) Uyguladığım da sizinle paylaşacağım..
3. Clinique All About Eyes Serum: Göz çevresi için süper dinlendirici ve rahatlatıcı bir serum. Ucunda dönen metal bilyesi, soğukluğuyla birlikte süper masaj yapıyor..
4. Sephora Brillant A Levres Dudak Parlatıcısı: Kokusu güzel, hafif simli ve yapışkan bir his bırakmıyor.. Nude renginde bir parlatıcıdan başka ne isterim ki? Sadece çok kalıcı değil..
5. Clinique Cream Shaper For Eyes Göz Kalemi: Suya dayanıklı olması ve füme rengi sayesinde çok koyu makyaj yapmak istemediğim günlerin kurtarıcısı... Bakışlara yumuşak bir görünüm katıyor..
6. Sephora Sıvı Kapatıcı: Aslında oldukça iyi bir ürün ama eve geldiğimde cilt tonumdan daha koyu olduğunu fark ettim. Evet çok kafasızca bir hareket kabul ediyorum :( Hiç kullanamadım..
7. Sephora Mineral Pudra: Bu daha önce de kullandığım oldukça başarılı bir pudra.. Sadece gramajı biraz düşük..
8-9. Fred Farrugia İkili Ruj: Bu rujların pigmentleri gerçekten çok güçlü ve süper renk veriyorlar. Özellikle turuncu olan muhteşem :) Bir tarafı kuru bir tarafı ise daha yağlı, parlatıcıya daha yakın bir dokuda.. Birlikte kullanırsanız sonuç harika! ;)

Ürünlerle ilgili merak ettiğiniz bir şey ya da bir öneriniz varsa yorum olarak bekliyorum. :)

15 yorum:

 1. Makyajla pek aram yok ama o yapıştırılarak uyugulanan farları bende çok merak ediyorum, 9 numaralı rujlar güzele benziyor :)

  YanıtlaSil
 2. Glosses are lovely color;)

  YanıtlaSil
 3. very nice make up!!

  I wait for you soon!!
  Federica
  smartchicdietreadbooksandfly.blogspot.it

  YanıtlaSil
 4. Fred Farrugıa ürünleri çok güzeldi.Bende fakrlarından çok memnunum.

  YanıtlaSil
 5. Sephora kapatıcılardan ben pek memnun kalmamıştım ama pudra konusunda sana katılıyorum gerçekten çok başarılı! Bir de akmayan göz kalemi aradığım şu günlerde Clinique iyi bir fikir oldu, deneyeceğim! :)

  YanıtlaSil
 6. My congrats with great new finds, honey!)
  xo
  Stacy

  http://tastyrumors.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 7. hey! wow we like your blog so mutch! so want we fallow each other???? :) we starts and follow you on gfc and bloglovin! please do the same!!<3 the twins from wmw-style.de

  YanıtlaSil
 8. Beautiful products!!!! I love Sephora, Their products are incredibles and the price is good.

  Kisses!!
  http://algomasquemaquillaje.blogspot.com.es/

  YanıtlaSil
 9. The lips colours are lovely! Espero que andes bien, abrazos :)

  YanıtlaSil
 10. Great buys, I love Sephora!

  YanıtlaSil
 11. Amazing picks, we don't have Sephora here but I will try to find online!
  Laura. xx

  www.stylishvue.blogspot.com

  YanıtlaSil
 12. hmmm.. tum digerlerini bilemem ama 5. numarali Clinique Cream Shaper Göz Kalemi icin siyah kahve fume falan.. hepsine okey derim ben.. ;)

  YanıtlaSil
 13. Fred Farrugıa far ve rujunu kullanmıştım çok çok güzeldi. güle güle kullan canım:)

  YanıtlaSil
 14. amazing purchase <3
  www.fashionglow.ro

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...