11.05.2013

n11.com Party!


Last Thursday night we were invited to n11.com's party at Karakoy Antrepo. It was so much fun for me :) n11.com's partner is Korean so there were Korean music bands too. Exid and Rania :) And they were really so sweet and sexy. After them, Model which is a great Turkish music band and Ozan Doğulu who is a famous DJ were on the stage. During these wonderful performances we had change to watch lots of designer's runway shows and they were amazing. But the most amazing thing was being with lovely friends and beautiful people. :) Eveything is meanful with great friends for me :) So, if you didn't believe how much we had fun, the photos are perfect proof for you! ;))) Kisss...

Geçtiğimiz Perşembe akşamı n11.com'un Karaköy Antrepo'daki partisine davetliydik. Gerçekten uzun zamandır bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. n11.com Kore ortaklı bir kuruluş olduğundan o gece Koreli Exid ve RaNia grupları da sahne aldı. Kızlar şarkı söylerken iyi hoştu da şarkı aralarında hep birlikte Korece "Pika Pika" diye konuştuklarında seksiliklerini biraz kaybettiklerini söylemeliyim. Yine de oldukça tatlılardı :) < Kıskançlık yapmanın alemi yok şimdi > Ardından ise Model ve Ozan Doğulu ile gece devam etti. Bu arada n11.com da yer alan markaların harika defilelerini de performanslar sırasında izleme fırsatı bulduk.  Ama bu geceyi asıl güzel kılan, güzel insanlarla birlike eğleniyor olmaktı. Yanımda sevdiğim insanlar yoksa ben cennette bile sıkılabilirim sanırım :) O yüzden gecenin tatlıları Dağcan'ı, Tuğba'yı, Buket'i, Duygu'yu, Senem'i, Didem'i ve Koray'ı öpüyorum! :) < Bu selam işine de iyice alıştım bu arada :s > Siz galiba çok eğlendiğimize pek inanmadınız, o zaman fotoğrafları kanıt olarak sunuyorum :) 

PS1. Nispette de üstüme yoktur :p
PS2. Son fotoğrafı koymayacaktım da neyse... :)

-Z-
8 yorum:

 1. lovely photos !
  visit me : http://nicoraulea.blogspot.ro/

  YanıtlaSil
 2. Ne kadar eğlendiğiniz fotoğraflardan belli ;)

  YanıtlaSil
 3. looks like a fun night :D the k-pop girls look like they might have confused the turkish guy in that photo, his facial expression made me chuckle. ;)

  YanıtlaSil
 4. awesome photos !
  visit me : http://nicoraulea.blogspot.ro/

  YanıtlaSil
 5. gözlerinin içi gülünce takipçilerin de gülüyor..:)
  http://zoomlabakalim.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 6. Thank you so much guys!! :)

  YanıtlaSil
 7. Çooook teşekkürlerrrrr herkese :)

  YanıtlaSil
 8. muhteşem bir gün olmuş bayıldım fotolara

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...