20.05.2013

Tam Üstüme Göre! :)


Herkese güzel haberlerle dolu çoook pozitif, gülmekten yorulacağınız bir hafta diliyorum! :) Hatta bu postun sonundaki sürpriz haftanızı daha da güzelleştirecek diye tahmin ediyorum :) 

Geçtiğimiz hafta Tamustumegore.com adlı sitenin tanıtımına davetliydik. Adı "tam üstüme göre" olunca hemen ilginizi çekti değil mi? :) Aslında adları "basic" olsa da bazen istediğimiz gibi bir tane bulmakta en zorlandığımız parçalar bu basicler olur.. "Ya şöyle düz kalem bir etek olsa, yırtmacı da önden şu derinlikte olsa, hatta bir de turkuaz payetli olsa" deriz gardırobumuzda istediğimizi bulamayınca.. Ya da "Ya şöyle tam üstüme oturacak şu boyda yeşil dantelli bir şort olacaktı şimdi.." deriz :) Bunun etek, ceket, bluz gibi bir sürü versiyonu var.. O zavallı gardırobumuz bizi asla memnun edemez :) İşte bu boşluğu bu harika web sitesi hemen dolduruyor.. İstediğiniz modeli, tüm detaylarıyla tarif ediyorsunuz, kumaşını, rengini seçiyorsunuz, ölçülerinizi giriyorsunuz, provaya bile gitmeden kıyafetiniz en kısa sürede evinize teslim ediliyor! Harika değil mi! :) Ürünlerin kumaş kaliteleri de çok çok iyi, eğer kumaşlara dokunarak karar vermek isterseniz, hemen buraya tıklayarak kartelanın evinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz :) Oh, her şey düşünülmüş.. Bu arada tanıtım günü de Ritz Carlton'da bir kuş sütü eksikti, o kadar güzel bir organizasyondu ki tebrik ediyorum bu güzel ekibi. 

Postun başında bahsettiğim sürprize gelinceee :) Twitter'da @tamustumegore 'yi ve beni @lunaparkqueen 'i mentionlayarak twit atan ilk 3 takipçime tamustumegore.com da kullanabileceği %30 indirim çeki veriyorum! :) Elini çabuk tutan kazanır... ;)

Hi guys!! I wish a very very great week to you all! I hope you all get great news this week and be tired of laughing :) I was invited tamustumegore.com 's launch last week. This website is just for Turkey, so I can't tell you more about it, here the photos, I hope you'll like them :) Kisses...


 

7 yorum:

 1. loely photos <3 you look like you had an amazing time :)
  check out my latest post:
  http://www.fashionglow.ro/?p=3138
  xoxo,
  Khloe

  YanıtlaSil
 2. wonderful outfit :)
  visit me : http://nicoraulea.blogspot.ro/

  YanıtlaSil
 3. you dress is amazing

  http://newlifewithfashion.blogspot.com/2013/05/471-new-dress.html

  YanıtlaSil
 4. Amazing photo's, looks like a great event!
  Laura. xx

  www.stylishvue.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. gorgeous!! love your dress!

  Thank you for visiting my blog! See you again soon <3

  www.ThePantryDrawer.com

  YanıtlaSil
 6. elbisene bayıldımm :))
  http://www.sinemspinkdiary.com/

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...