23.06.2013

Beauty: Golden Rose Rich Color & Impression Nail Lacquer


Hi guys! Happy Sundays to you all! From now, I decided to share my favourite beauty products on blog too.. So let's start with Golden Rose Nail Colors. Here I showed Rich Color and Impression series to you. Rich color is great with maxi brush and shiny energic colours. They're perfect for summer! And if you like special textures on your nails, Impression is for you. You can get a feathery look on your nails with them :) Isn't it so funny? :) They're also for very affordable prices, if yu want to try something new here it is! And I always share my new nail polishes and manicures on my Instagram account, which you can find me with "zumracelik" username.. And you can see my profile by clicking here too :) Kisses!

-Z-

Herkese güzel Pazarlar! Bundan böyle sevdiğim ve düzenli kullandığım ürünlere de blogumda yer vermeye karar verdim. Ben deneyimlerimi paylaşırken, siz de hem yeni ürünlerden haberdar olmuş olursunuz hem de deneyen birinin tavsiyeleriyle hareket edersiniz. Hatta bazen beğenmediğim ürüneri bile yazabilirim, sakın almayın diye! :) 

Bugünü Golden Rose'un tam yazlık rengarenk ojelerinden oluşan Rich Color serisine ve tırnaklara tüylü değişik bir efekt veren Impression serisine ayırmaya karar verdim. Rich Color ile başlayalım; bu seride ilk dikkatimi çeken şey çok canlı renk tonları oldu. Her renge ayrı ayrı bayıldım. Ama favori rengim pembe oldu, tırnakta o kadar nefis duruyor ki, böyle bir pembe ile daha önce hiç karşılaşmamıştım. İkinci önemli nokta ise "one step maxi brush" diye geçen, tek adımda uygulama kolaylığı sağlayan geniş yapılı fırçaları. Gerçekten şu geniş fırçalardan sonra ince fırçayla oje sürmenin tam bir işkence olduğunu bir kez daha anladım. Ojelerin sürümü çok kolay, sürerken herhangi bir iz oluşmuyor, kalıcılıkları oldukça güzel, hele bir de topcoat kullanırsanız bir hafta rahat kullanırsınız. Tek katta tam istenilen rengi almak güç olabiliyor, iki kat uygulamayla kolayca şişesinde durduğu rengi elde edebiliyorsunuz. Ayrıca ojeleri çıkarması da çok kolay :) Fiyatları da 2.80 TL.


Golden Rose Impression serisine gelince, bu seride de birçok renk seçeneği bulunuyor, bende ise gri ve pembe tonu mevcut. Son zamanlarda özel dokulu ojelerin çok moda olmasıyla Golde Rose da çok yaratıcı bir hamleyle yoğun tüy görünümü veren bir seri üretmiş. Ojenin içindeki ince uzun metaryeller sayesinde, dokulu bir görünüm meydana geliyor. Ancak ojenin içindeki sıvı kısım çok hafif renk veriyor, ve oldukça şeffafımsı. Ben kullanırken  tırnağıma önce uygun bir baz rengi sürüyorum, üzerine de iki kat Impression uyguluyorum. Dokulu ojelerle ilgili genel sorunumuz olan ojeyi çıkarmada zorluk problemi malesef bu ojede de biraz mevcut. Çıkartırken alüminyum folyo tekniğini uygularsanız kolayca çıkartabilirsiniz. Aaa alüminyum folyoyla oje çıkarma da ne diyorsanız, sizi hemen detaylı anlatım içeren bu linke aktarıyorum, çok önemli bir güzellik bilgisini kaçırmayın :) Bu arada Impression ojelerin fiyatları da 6.5 TL. Ürünlere online olarak da www.goldenrose.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.


Instagram hesabımda hemen hemen her sürdüğüm ojeyi numarasıyla birlikte paylaşıyorum, yukarıdakiler Golden Rose ojelerimle yaptığım uygulamalardan sadece birkaç tanesi... Instagram hesabıma buradan ulaşabilirsiniz, zumracelik kullanıcı adıyla da beni takip edebilirsiniz. Görüşmek üzere! ;)

-Z-

7 yorum:

 1. i'm following you now :)
  thank you for your comment
  see you*

  http://unusualunusual.blogspot.pt/

  YanıtlaSil
 2. Impressionlar çok güzel ve farklı gözüküyor.:)

  dramakeupqueen.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. I love the last green! IS SO SO PERFECT! Oh god, i want it jaja. Espero que andes muy bien, abrazos :)

  YanıtlaSil
 4. Hi Doll! You have a stunning manicure and you really know how to do it professionally looking!! I believe I went to Lunapark when I was 8 visiting my friends in Goetheborg Sweden!! Is that where you are from?

  Love,
  ='.'=)
  - Lauren at adorn la femme

  YanıtlaSil
 5. Hey dear,
  thx a lot for your comment on my page! Really like your blog and followed you on GFC and Bloglovin!
  Waiting for you to follow me back!

  Much love

  http://andysparkles.blogspot.de/

  YanıtlaSil
 6. Ooh I love the pink sparkly nail polish!

  Brooke du jour
  www.brookedujour.com

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...