30.06.2013

My Clarification Term


Herkese güzel Pazar'lar! Havalar ilk ısınmaya başladığında psikolojik olarak elim hep en renkli giysilerime gidiyor. Aradan bir ay geçince, ne yapıyorum ben ya deyip, kısa bir süre durulma dönemine giriyorum. Bu dönemde daha çok naturel tonları, bejleri, kremleri, hakileri tercih ediyorum. Ama bu dönem çok uzun sürmüyor, "Aaa yaz bu ya!" deyip yine renklilere geçiş yapıyorum. İşte bu kombin durulma dönemime gelsin :) Bütün ürünler Persunmall'dan, aşağıda numara sırasına göre hepsinin linklerini bulabilir, hatta satın alabilirsiniz. Sevgiler! :)

Happy Sundays to you all! With the warm weather and summer I immediately start to wear all my colourful clothes.. After one month I always stop doing that and ask myself "What am I doing?!" And I prefer natural colours like beige, khaki.. It my "Clarification Term" :) But it doesn't continue so much and I turn back to my colourful stuff again.. :) And this combine is for my Clarification Term :) All these products are from Persunmall, you can find the links below and you can also buy them.. Kisses! :)


NOT: Bildiğiniz gibi yarın Google Reader kapanıyor ve yola Bloglovin'le devam ediyoruz. Yani takip ettiğiniz blogları kaybetmemek için çok kolay bir aktarma işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Buraya tıklayarak hemen yapabilirsiniz, yoksa bütün takip listemiz siliniyor! - Ayrıca bugün Taksim'e yolunuz düşerse Blogger Bazaar'da sizi bekliyorum! Detaylar buradaa :)

PS. It's the last day to import the blogs you followed to Bloglovin. You know that Google Reader is closing in 1st of July! Click here to import! Otherwise you will lose all the blogs you follow...

5 yorum:

  1. I'm like you - I prefer the more natural colours over brights but they are always a bit fun during the summertime!

    YanıtlaSil
  2. I am loving all things camo print at the moment! So cool <3

    http://sydneycorporate.blogspot.com.au/

    YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...