5.07.2013

Dove ile #SaçlarımDökülmesin !


Birkaç gün önce Dove'dan hediye süper bir paket geldi. Birçok kadının ortak sorunu olan saç dökülmesine özel olarak hazırlanan bu serinin harika bir fikir olduğunu şimdiden söyleyebilirim :) Paketi açınca annemle yastık simülasyonunun üstünde birkaç saç teli bulduk ve ilk anda "Aaa nasıl ya kutuya saç düşmüş nıck nıck nıck!" diye tepki verecekken, yazıyı okuduk: "Seni korkutmak isteyemeyiz ama bu dökülen senin saçın!" :) Çok çarpıcı ve eğlenceli değil mi? Bir o kadar da gerçekçi... Hem kökten dökülmeye hem de koparak dökülmeye karşı geliştirilen bu seriyi şu ana kadar 2 kez deneyimledim. İlk yıkamada banyoda 15 tele yakın saçım dökülürken, ikinci yıkamada bu sayı 10 tele indi, kuruturken de etraf saç içinde kalmadı :) Yani çok kısa sürede sonuç alınıyor ve iki hafta gün aşırı düzenli kullanımda saç dökülmesini 100 telden 2 tele kadar indiriyormuş. Eğer böyle bir sorununuz varsa, denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum... :) Son olarak #Saçlarımdökülmesin diyor ve herkese güzel hafta sonları diliyorum! 

A few days ago I received a great gift from Dove. It was for hair loss and it was a really good idea to put some hair in the package.. It was amazing to see them with a note "Hey, we are sorry but this is your hair" on a pillow simulation! :) So funny! I started to try it and I can feel its effect now.. If you have a problem like that, you should give a chance to Dove! :) Have a great weekend!

-Z-4 yorum:

 1. I really love dove soap !!!!! The other product I've never tried ! :-D
  New POST
  EIDESIGN GLAMOUR

  YanıtlaSil
 2. Saçlarımda dökülme sorunum vardı hemen alıp deneyeceğim:)

  YanıtlaSil
 3. sacları soyle yumusacık yapan bır bakım serısı buldum mu alacagım..heopsı anlık cozumler ıcerıyor yıkıyorum yıne tas :)))) sevgıler

  YanıtlaSil
 4. Dove one of great product :)

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...