7.08.2013

#instaqueen - 4


1- Günlük manikürün vazgeçilmez kızları: Essence Nail Base, Maybelline Oje, Golden Rose Carnival Süs Püs, NYC Top Coat 2- İlk iş gününde tatlı arkadaşım Zuhal'e götürdüğüm çiçek buketi 3- Eski evimizde tesadüfen bulduğum çalışmayan vintage saat :) 4- Watsons'ın bayram indiriminden aldığım ürünler

1- My daily manicure routine: Essence Nail Base, Maybelline Nail Polish, Golden Rose Carnival Nail Polish, NYC Top Coat 2- I sent these purple flowers to Zuhal for her first day at work 3- I found this vintage clock at our old house, how lucky i am! :) 4- I bought these beauty products from Watsons because of holiday sale


1- İyi ki doğdun Dağcan! :) 2- Blogdaki "Pretty Woman postundan" bir kare 3- Sally Hansen mint üzerine Golden Rose Carnival 07 süper oldu, elbiseme de tam uydu! 4- Damat Tween'den gelen çok şık defterler ve onlara eşlik eden çok şık usb stick'ler.. Çok teşekkürler :)

1- Happy Birthday Dağcan! :) 2- A snaphot from my "Pretty Woman" post on blog 3- Golden Rose Carnival 07 on the Sally Hansen mint 4- These beautiful notebooks and usb stics came to me from Damat Tween.. Thanks for the great gifts! :)


1- Çoook tatlı Özlem'le yenen çok leziz bir yemeğin ardından gelen daha leziz bir kahve :)) 2- Prag'da yaşanan unutulmaz bir gecenin unutulmaz kahramanları: Ben, Neil ve kuzenim Sinem 3- Birazcık Aşk.. 4- Nazar boncuğu konseptli tırnaklarım :)

1- After a great lunch with a great person, here is a great coffee :) 2- This photo is from an unforgattable night in Prague. The hereos: Me, Neil and my cousin, Sinem 3- A little bit Love.. 4- My nails with the Evil Eye concept :)


1- Golden Rose Carnival'a neden bu kadar taktın derseniz, sebebi eve bir sürüüü oje yollayan sevgili Golden Rose :) Çok teşekkürler... 2- İkea'dan aldığım çok şeker flamingo bardaklarım, tanesi 1.95 TL :) 3- Geçen akşam ailece yazlıkta yaşanan iftar barbekümüzden bir kare 4- YSL'nin birbirinden güzel ve şık ürünlerinden oluşan süper hediye, detayları ise burada..

1- If you wonder why I'm applying Golden Rose Carnival so much, that's why they sent me lots of great nail polishes! Thanks so much :) 2- I bought this super cute flamingo glasses from İkea :) 3- A snapshot from our family BBQ 4- Thanks to YSL for this amazing gift, you can find the details here..

İnstagram: @zumracelik

6 yorum:

 1. Nice pics!

  New post: http://themilkandmint.blogspot.it/2013/08/flowers-on-flowers.html

  YanıtlaSil
 2. İnstagram fotoğraflarından oluşan postları daha bi seviyorum :)

  YanıtlaSil
 3. I adore instagram post :) and big like for yours :) I like golden rose new nailpolish line :)

  YanıtlaSil
 4. Seni takip ediyorummmm :))

  Blogumda Sira Pirlanta kolye cekilişim var, katılmak istersen beklerim :)

  http://jadorefashionlove.blogspot.ro/2013/08/sira-prlanta-hediye-cekilisi.html

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...