18.09.2013

Blogger Bazaar #4 Bomba Gibi Geliyor!! :)


Herkese merhaba! Bildiğiniz gibi şu anda tatildeyim ve bu postu mecburen IPhone dan yazıyorum, eğer teknik bir aksaklık ya da görsel bir kusur oluşursa beni affedin lütfen :) Sizin için önümüzdeki hafta süper fotoğraflarla dönüyorum! :)
Bildiğiniz gibi bu Pazar Blogger Bazaar 4 var ve ben de orada süper ürünlerle standımda sizi bekliyor olacağım! O zaman sizinle Blogger Bazaar'la ilgili daha fazla detay paylaşayım :)
Trend öncülüğü yapan moda blogu yazarları ile alışveriş sevenlerin bir araya gelerek keyifli bir gün geçirdikleri Blogger Bazaar, 22 Eylül Pazar günü Taksim KafePi-Mürekkep’te n11.com ana sponsorluğunda gerçekleşecek.
Ana sponsor n11.com 'un etkinlik öncesinde sosyal medya hesaplarında başlayan #pisti yarısmasını da etkinlik alanına taşıyacak olan Blogger Bazaar'ın, standlarda bolca vakit geçiren misafirleri için The Body Shop, PointBack, Makyajsaati.com, Aral Game, HomeTech, İstapark.comSokakMood.com, Atölye Color, YummyKupe, Kumm Design ve Miss Poem'in sürprizlerinden oluşan özel bir hediye paketi olacak.  
Erkek alışveriş severleri de unutmayan Blogger Bazaar, sponsorlardan PointBack'in vitrininde yeni sezon trendlerini yakalama ve Aral Game standında Xbox oyunlarının keyfini çıkartma imkanı da sunacak.
Güzelliğine düşkün moda tutkunlarının kendilerini değişim rüzgarına kaptıracağı Makas Kuaför köşesine, nail art uygulamalarıyla Makyajsaati.com standı eşlik edecek. 
Medya sponsoru Sokak Mood'un fotoğraf köşesinde yerinizi almayı ve n11.com'un sürpriz kurabiyelerinden tatmayı da sakın unutmayın!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...