8.10.2013

Fimka Fashion Fair!


Merhabalar!! :) MBFWI tüm hızıyla sürerken bu hafta şehirdeki moda etkinliklerinin ardı arkası kesilmiyor. İşte size yeni bir davet daha! :) 7-11 Ekim tarihleri arasında Fimka'nın da süper bir moda fuarı var! Fimka Fashion Fair'in bu yıl 5.si düzenleniyor ve her yıl daha büyük bir ilgiyle sektörde adını duyuruyor. Eğer Fimka'yı daha önce duymadıysanız, size kısaca bahsedeyim.. Aslında Fimka, www.fimkastore.com websitesinde dünyanın değişik ülkesinden bir sürü iş ortağının buluştuğu ve kaliteli ürünler içeren bir online satış merkezi! Bu sitede yer alan sayısız ürün, dünyanın her yerinden sipariş edilebiliyor. 

Websitesinde yer alan bütün ürünler Laleli'deki mağazada toptan ya da perakende olarak da satışa sunuluyor. Fuarın da gerçekleşeceği mekan olan Laleli'deki Fimka 2 mağazası 3000 m2'lik bir alan üzerine kurulmuş ve mağazanın yanı sıra sadece müşterilerinin konaklaması için 20 odalı bir otel hizmeti de sunuyor. Ayrıca fuar hakkında size güzel haberlerim de var:

* Fuara gidip de alışveriş yapan herkes Fimka'dan bir gecelik konaklama kazanıyor! :)
* Alışverişlerde komisyon oranı olmadan kredi kartlarına taksit yapılıyor.
* Fuarda daha çok abiye ürünler olacak, ayrıca yeni sezonu da herkesten önce ilk siz görüyor olacaksınız :)
* Alışverişi ve modayı seven herkes bu fuara davetli!! :) Uğrarsanız benden de selam söylemeyi unutmayın, belki küçük bir indirim kapabilirsiniz :)

-Z-

Hi guys!! :) There are lots of fashion events in Istanbul this week. With Mercedes Benz Fashion Week Istanbul we also have Fimka Fashion Fair in Laleli store between 7-11th of October! It is the 5th time of Fimka Fashion Fair and it will be the best one! :) Actually, you can see all products on www.fimkastore.com and you can shop online with worldwide shipping. But if you have chance to come this fair you will have lots of surprise opportunities! For example:

* All people who came and shopped in Fimka Fashion Fair will win one night stay in Fimka Hotel! Fimka Hotel is so speacial because it is just for Fimka's own clients.
* You can use credit card in your shopping without any commission.
* There will be lots of prom dresses in the fair and you will have chance to see new collection before everybody else!
* Everybody who loves shopping and fashion is invited to this fair! And if you say hi from me, you can get some private discount maybe ;)

-Z-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...