5.10.2013

Lancome DreamTone Ultimate Dark Spot Corrector


Herkese güzel hafta sonları! Bugün tatil postlarına ara verip sizlere denemeye başladığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Konuğumuz, Lancome'un dünyada ilk ve tek olan ürünü olarak lanse edilen DreamTone serumu! Bu serum pembe ombre ambalajıyla makyaj masamızı süslemenin yanında başka ne işe yarıyor derseniz... :) Ciltte oluşan koyu lekeleri yok ederek cilde eşitlenmiş bir renk tonu ve kaliteli genç bir görünüm vermeyi hedefliyor. Biliyorsunuz ki, yazın güneşten oluşan lekeler ya da sivilcelerin giderken ardında bıraktığı koyu renk hatıralar birçok kadının can düşmanı.. :) İşte bu serum bütün bunları yok etmeyi amaçlıyor hatta amaç "makyajsız bir ciltle dışarı çıkabilmek" diyecek kadar da cesur! Bu serum bir de şöyle bir ilke imza atmış. Açık, buğday, koyu olmak üzere 1,2 ve 3 olarak üç farklı formül üretip piyasaya sürmüş. Bu formüllerin içinde her cildin pigmentasyonuna özel yapılanmalar var ve böylece etkiyi maksimuma çıkarıyor. Bu tarz cilt ürünleri klasmanında cilt rengine göre serum sanırım bir ilk ve bence çok mantıklı! O zaman size şöyle hızlı bir inceleme:

Neleri sevdim?
1-Ambalajın rengini ve çevirerek kolayca açılan, hijyenik kullanım sağlayan kapağını...
2-Cilde hafif ışıltı veren pırıltılı tanecikli yapısını
3-Cilt tarafından kolay emilmesini
4-Mis gibi hafif gül kokusunu
5-Her cilt tonuna özel olarak üretilen formülünü
6-Paraben, sülfat ve ftalat içermemesini

Neleri sevmedim?
1-Aslında net olarak sevmediğim bir özelliği olmadı ama ambalajı plastik yerine cam olabilirdi belki :) Gerçi plastik olması da ergonomik olmasını sağlamış..
2-Ciltteki etkisini ilk anda gözlemlemek mümkün değil, ama beni şaşırtacak kadar olumlu bir sonuç verirse sizinle tekrar paylaşıyor olacağım. Kullanmaya başlayalı henüz iki gün oldu :)

Fiyat: 250 TL
*Yöntem Pr'a teşekkürler. Ürün basın ürünü olup, tüm yorumlarım kişiseldir ;)

-Z-

Happy weekends guys! I want to introduce you with Lancome DreamTone Ultimate Dark Spot Corrector. This powerful skintone correcting serum targets imperfections and leaves skin looking flawless. Dark spots and blemishes will appear diminished, color imperfections and redness will be reduced, and the look of sallowness will be replaced by a warm, peachy glow. Overall, skin will look smooth, beautiful, and healthy. And it is formulated without parabens, sulfates and phthalates. So you can use it safely :) It also have 3 different kinds for 3 different skin tones. 1 for fair, 2 for medium and 3 for dark skin. I started to use 2 medium for skin and if i get any good result, i will tell you soon. So, here is a quick review from me :)

What i liked?
1-The color of the pack is just perfect, ombre pink! And you can open the cover by turning, so it is also hygienic!
2-It has a little bit shimmery formul and it helps to show my skin so healthy and natural glow
3-My skin easily absorbed it
4-It smells like fresh rose, so sweet..
5-It has different formules for different skin colors
6- It is formuled without parabens, sulfates and phthalates

What i didn't like?
1-Actually there is nothing which i didn't like. Maybe the pack could be glass instead of plastic. But it also makes it more ergonomic.
2-I couldn't understand the effect on skin easily because i jhave been using it just for two days yet.

*Price: $98
*Thanks to Yöntem PR. It's a freebie but my all comments are objective as always ;)

-Z-
1 yorum:

  1. love this post :)

    Like your blog! Would you like to follow each other? :)

    XO MP.

    YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...