29.11.2013

Checker Nails!


Herkese güzel Cuma'lar! :) Haftasonuna girerken güzel bir oje postu hazırlamak istedim. Instagramdan takip edenler daha iyi bilirler, ojelere çok düşkünümdür, tırnaklarımda yeni şeyler denemeyi çok severim :) Ancak buna rağmen bu tırnak bandı olayına yabancıydım Ta ki Bornprettystore.com dan bu damalı bantları sipariş edene kadar :) Aslında buraya tıkladığınızda görebileceğiniz gibi çok fazla çeşit var ve fiyatları ortalama 2,99$ :) Ben seçimimi damalıdan yana kullandım.. 

Uygulamadan bahsedecek olursak; bantlar aslında kendinden yapışkanlı ama bence bu yapışkan pek yeterli değil. Bu yüzden Essence nail base uyguladım ve 5-6 saniye bekleyip öyle yapıştırdım bandı tırnağıma. Sonra 15sn. kadar iyice bastırıp kurumasını bekledim. Tırnak yüzeyi düz olmadığı için her tarafına özen göstermek gerekiyor, aksi takdirde yapışmayan bölümler ve kabarcıklar oluşabiliyor. Ondan sonra ise boyunda kalan fazlalığı yavaşça tırnağın iç kısmına doğru kıvırıyoruz ve tırnağın ucunu hafif hafif törpüleyerek fazla bantın kopmasını sağlıyoruz. Benim tırnaklarım çok geniş olmadığı için bantların bazılarının eni geniş geldi, endeki fazlalığı da kütikül itmek için kullandığımız gül ağacı çubuğu yardımıyla hafifça bastırarak koparıp alıyoruz. Bu bant ilginç bir şekilde ojeden meydana geliyor, bu yüzden temizliğini asetonla rahatça yapabiliyorsunuz. Açıkçası uygulamak çok çok kolay değil, biraz özen ve vakit istiyor. Tek elimi yapmam 15 dk. sürmüştür sanırım. Ama sonuca değiyor, alışveriş yaparken tanımadığım insanlar bile birbirini dürtüp ojelerimi gösteriyordu :)) Çok ilgi çekeceğine ve çok şık duracağına emin olabilirsiniz. Damalı tırnak bandını ise ben buradan almıştım. Aranızda tırnak bandı deneyen var mı??? :)

PS. Bornprettystore.com'dan %10 indirim kazanmak için alışverişinizin sonunda "SCBQ10" kupon kodunu kullanabilirsiniz. Bu arada kolumdaki yıldız dövmelerin postu için buraya tıklayabilirsiniz, yüzüğüm ise buradan... ;) Yüzüğümü aldığım Ringsandtings.com dan sadece bugüne, Black Friday'e özel 24 saatlik %20 indirim kazanmak isterseniz de alışverişinizin sonunda bu kupon kodunu (20WHYNOT) kullanabilirsiniz! ;) 

Hello guys! Thanks God It's Friday again and i have lots of things to do for weekend! I'm so happy, YayYy!! :)) Ok, let's talk about my new experience! Nail foil stickers are from Bornprettystore.com . You can all kinds of nail wraps by clicking here but i choose checkers pattern. Because it's so trendy and chic! ;) They're also just for 2,99$ 

If we talk about the application. I can't say it's the easiest thing to do for your nails but i can say that it's worth it! :) All people in shopping mall were poking eachother to show my nails :))) It was so funny and cool :Pp Firstly you should paste them to your nails, it's already sticky but i wanted to make it more strong so i used Essence nail base firstly, and after 5 seconds, i pasted it. Then you should push on it gently and make it perfect on your nail for 15 seconds. After this step, you should fold the excess of nail wrap to inside of your nail. Then file your nail gently and let the excess parts go. Ta-taaa it's ready! :) I ordered my checkers patterned nail foils from here. Did you try any nail wrap before? I'm looking forward to here your experiences babes! :))
PS. If you want to have %10 discount from Bornprettystore.com, you can use "SCBQ10" coupon code at the end of your shopping. You can also see my star tattoo post here, and my ring is from here...You can also win %20 discount for just today for 24 hours because of Black Friday from Ringsandtings.com , just use this coupon code (20WHYNOT) at the checkout! ;)

-Z-4 yorum:

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...