10.11.2013

Cupcake For Everyday! :)


Güzel Pazarlar! Pazar günleri önümüzdeki haftaya enerjik başlayalım diye ilham verecek fotoğraflar paylaşıyorum ama yetmiyor farkındayım. Ben de sizi güzelce besleyip immun sisteminizi güçlendirmeye karar verdim. Her güne bir cupcake hazırladım :) Hadi afiyet olsun...

Happy Sunday! I usually share inspiration photos for the next week on Sunday mornings. But i know that it's not enough for a new big week :) So i decided to feed you, and make strong your immun system :) Are you ready for cupcakes now? :) Good apetite...

PAZARTESİ: Ölmek istediğimiz, hatta kalbimizin öldüğü, ruhumuzun çürüdüğü ama ayaklarımızın bizi yine aynı yere, işe götürdüğü gün. Mezarlık temalı bir cupcake gelsin o zaman! :)

MONDAY: The day which we want to die! Our soul is already dead but our feet go the same place every Monday, to the work.. So here is the most suitable cupcake! :)


SALI: Haftanın ikinci günü, yapılacak ince ince bir sürüüü iş vardır, her yanımızı yoğunluk sarmıştır. Dikkat ister, özen ister. Salı sallanmaya gelmez :) O zaman bu ilmek ilmek işlenmiş cupcake gelsin! :)

TUESDAY: The second day of the week always needs more attention and you always have lots of things to do. Be patient and do what you have to do! So, here your cupcake! :)


ÇARŞAMBA: Haftanın ortası, çoktan bunaldık. Daha Cuma'ya da var. Bu hafta biraz kabak tadı vermeye başladı diyenlere kabaklı cupcake gelsin :)

WEDNESDAY: The middle of the week.. So far to Friday.. So here is a Halloween themed cupcake.. It refers your emotions well :)


PERŞEMBE: Yarın Cuma! İçimizde kutlamalar başlıyor yavaştan :) Kutlama demişken, bir sonraki büyük olayımız yılbaşı değil mi? Cupcakeleriniz, buyrun...

THURSDAY: Tomorrow is Friday! Let's celebrate it :) Well, while i was talking about celebration, the next big one is XMas, isn't it? So, here your cucpcakes..


CUMA: İşte kuşa, böceğe, çiçeğe aşık olmak istediğimiz o gün geldi! Sonunda Cuma, sevgi doluyuz, her şey pozitif, pembe gözlüklerimizi takıp, cupcakelerimizi yiyelim o zaman <3 p="">

FRIDAY: Oh God! Finally TGIF! The day we want to love to birds, flowers, bugs even.. So, wear your pink glasses and eat your cupcake <3 font="">


CUMARTESİ: Dağlara, tepelere koşup günün tadını çıkarma zamanı! Haftaiçi ofis bünyesinde sıkılan bünyeleri azıcık doğayla birleştirmek için cupcakeleriniz hazır!

SATURDAY: Enjoy your day! Run to mountins and walleys! :) In weekdays you got bored from the office so with this cupcake, show a little bit nature yourself!


PAZAR: En zor gün. Öğleden öncesi keyifli, sonrası kabus sendrom. Çikolatalı vişneliyi sona sakladım ki sendrom tavan yaptığında yiyin ve kafanızı dağıtın.. Hadi ben kaçtım, yarın sabah görüşürüz, sevgiler! :)

SUNDAY: The hardest day. It good before lunch, but it can be terrible on afternoon.  I really hate Monday syndrome! So, i saved this cherry chocolate cupcakes for Sunday, so you can feel a little bit better with them.. See you tomorrow, with love! :)


Visuals: Pinterest

6 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. thank you Shannon <3 I think sooo :)

   Sil
 2. çok keyifli olmuş bu yazın:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Devamı gelsin o zaman? Çok teşekkürlerrr

   Sil
 3. of allahıııım karnım da açtı zaten sunların guzelliğine bak hele içinden çilek çıkana bayıldıııım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen o çilek çıkan beni de mahvetti, yaratıcılığa hayran kaldım :) Yılbaşı için efsane bir tatlı alternatifi!! :)

   Sil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...