25.12.2013

Christmas at Home...


Herkese merhaba! Geçen gün kapımı çalan Bonprix hediye paketinden çıkan elbise ile Persunmall bilekliğimi ve kolyemi kombinleyerek sizin için bir yılbaşı çekimi gerçekleştirdim :) Bence en güzel yılbaşı evde kutlanan yılbaşı.. Dışarısı bana göre fazla çılgın, hatta tehlikeli oluyor yılbaşı gecesi.. Ayrıca vasat mekanlar bile inanılmaz fiyatlı saçma menüler hazırlıyor. Onun yerine arkadaşlarla, ya da aileyle güzel bir sofra kurup, evi süsleyip, kutu oyunlarıyla, nostaljik tombalayla keyifli bir akşam geçirmek bence çok daha güzel bir alternatif..  :) Tabi elimde olsa yılbaşını çok daha görkemli kutlanan yurt dışında kutlamak isterim :) Siz ne düşünüyorsunuz? Yılbaşında ev partisi mi yoksa dışarıda eğlenmek mi?
PS. Fotoğraf çekimi için prenses anneciğime çook teşekkürler :**

Hi babies! Last week i had a gift from Bonprix and there was a dress in it. I loved it and wanted to prepare a Christmas party post with my dress, Persunmall necklace and bracelet.. I love home parties with family or friends.. With a great dinner and some box games, it could be wonderful! I don't like so much being outside and going night out so much. Because of everybody is drunk it's too crowded and dangerous :) And too much expensive than other days.. So, it's really great to stay home for me.. What do you think about it?
PS. Thank you for this photo shoot to my princess mom :**
Elbise / Dress : Bonprix
Ayakkabı / Heels : Zara
Bileklik / Bracelet : Persunmall
Kolye / Necklace : Persunmall


Sosyal medyada da iletişimde kalalım derseniz tıklayın! ;)
Click for social media ;)

Twitter        Instagram        Facebook       Pinterest 

7 yorum:

 1. En iyisi evde kutlamak :) Dışarıda kutlamak bence hem tehlikeli hemde aşırı kalabalık, iğne atsan yere düşmez o gece :)

  YanıtlaSil
 2. Yanıtlar
  1. Thank you so much! :) Merry Xmas too!

   Sil
 3. sen süpersin elbise süper..ama foto çekimleri vasat..fotoğrafçıyı değiştir bence..:)
  http://zoomlabakalim.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiii annem duymasınnn :))) O değil de kapalı alanda profesyonel ışık olmadan fotoğraf çekmek çok zor :( O da kaliteyi etkiliyor maalesef..

   Sil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...