8.12.2013

Christmas Sale!

 Herkese güzel Pazar'lar!! :) Yılbaşına sayılı günler kala bir çok marka indirim yapmaya başladı! Herhalde yılbaşı olayı ile ilgili en sevdiğim şeylerden biri indirim! :) Ben de alışveriş yapmayı çok sevdiğim sitelerden biri olan Choies'in iki indirim kampanyasını sizinle paylaşmak istedim. Kampanyalardan ilki giyim ürünlerinde %50'ye varan indirim. Özellikle mantolarda çok güzel indirim var :) Bu kampanyada yer alan favori ürünlerimi ben aşağıda kolaj yaptım, kolajın altında ürünlerin tek tek linki mevcut, hepsinin fiyatına ulaşabilirsiniz. Ama indirimdeki bütün giysileri de görmek isterseniz, - ki bence bakmalısınız! - bu linke tıklayabilirsiniz.

Happy Sundays guys!! :) There isn't so much time to Christmas, are you excited? :) One of the best things about Christmas is of course discounts on everywhere! So i wanted to share two sale news from Choies.com . It's a great website which i really love and enjoy shopping so much. The first sale is about clothes, up to 50% sale! I made a collage with my favourites below. You can find their links under the collage and learn the prices. But if you want to see all the things on sale, just click here... Especially, i loved the over-size coats, prices are wonderful!


-1- , -2- , -3- , -4- , -5- , -6- , -7-

İkinci indirim iseeee biz kadınların asla karşı koyamadığı ayakkabılarla ilgili! Bir ayakkabıyı siz alıyorsunuz, ikinci seçtiğiniz ayakkabı ise size Choies'ten hediye geliyor :) Süper değil mi? Bir de üstüne ayakkabılar da indirimde.. Yine benim favorilerim ve linkleri aşağıda, ben bu ara siyah botlarla kafayı bozmuş durumdayım kusura bakmayın :) Siz bütün ayakkabılara da bakayım derseniz, link burada... ;)

Second sale is about shoes! Which woman can say  no to shoes! Never ever! :)) So, this is really great, because when you buy a pair of shoes, you will get a pair of shoes too! And the shoes are on sale too! :)) My favourites are here in collage again with links, - i have an obsession about black boots in these days- but if you want to see all shoes just click here ;) 


-1- , -2- , -3- , -4- , -5- , -6- , -7- , -8-

Herkese şimdiden güzel haftalar ;)

Have a great week ;)

-Z-

2 yorum:

  1. I like the lack beanie with the vale!


    http://beautyfollower.blogspot.gr

    YanıtlaSil
  2. Yeah, i love it so much too! :)

    YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...