2.12.2013

Feminelle ile Hassas Bakım


Merhaba kızlar! Kızlar diyorum bugün, erkek okuyucularım kusura bakmasın çünkü bu post sadece kadınlara özel :) Bugün haftaya gerçekten çok özel bir konuyla başlıyoruz. Bana maillerde ve röportajlarda en çok sorulan sorulardan birisi "Bir kadın güzel ve bakımlı görünmek için ne yapmalıdır, bunun ilk kuralı nedir?" Ve benim de her zaman verdiğim cevap: "Güzellik bakımlı ve temiz olmakla başlar, makyaj ise sonra gelir. İnsanın önce kendi vücuduna saygısı olmalı ki, kendine güveni ile çevreye karşı da güzel dursun, ışıldasın. Temiz olmayan ve bakımsız bir kadın ne kadar makyaj yapsa da , süslense de yeterince güzel ve çekici olamaz." Temizlik ve bakım deyince ise illa cilt bakımı, yüz bakımı vs. gibi anlaşılıyor genelde, aslında bütün vücudumuzu çepeçevre saran cildimizi özellikle kışın çok ihmal ediyoruz, nemsiz bırakıyoruz. Kimse "Aaa ben her gün vücudumu çok iyi nemlendiriyorum, süper sağlıklı beslenir, her gün sporumu yapar, haftada bir de keseye, masaja giderim" demesin, inanmam :))) 

Bugünkü konumuz ise daha da özel, çünkü yine birçok kadın tarafından ihmal edilen bir bölge olan genital bölge bakımından bahsediyoruz. Bu tarz ürünleri alırken bile birçok kadının (maalesef hala) utandığı bir toplumda yaşıyoruz. Aslında bu yüzden katalog üzerinden internetten satış yapan Oriflame konuya zaten 1-0 önde başlıyor :) Oriflame Feminelle serisinin iki çeşidi var: Biri daha ferah kokulu ve tazelik hissi veren, kötü kokuları önleyen jel, ikincisi ise hassas dönemlere özel geliştirilmiş ve daha kolay uygulama sağlayan nemlendiricili köpük. Ben ürünleri bir aydır düzenli olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Özellikle köpük olan kolay kullanımıyla favorim! :) Ürünlerin detaylarına gelecek olursak:


Deo Kompleks içeriği ile yüksek tazelik hissi veren temizleyici jel, bakterilerin neden olduğu istenmeyen kokuların gelişimini önlemeye yardımcı olur. Cildin, canlı ve nemlenmiş hissetmesini sağlar.


Uzman Tavsiyesi: ‘Hassas bölgedeki koku çoğu kadının bildiği ve yaşadığı bir durumdur. Kötü koku ter ve hormonal dalgalanmalar sebebiyle ortayaçıkabilir. Deo kompleks içeren jel, kötü kokunun oluşumunu 3 gün içinde önler ve ultra taze bir his verir.’ Ürünün katalogdaki fiyatı ise 12,90 TL


İçerdiği Relief Kompleks ile hassas cilt için özel olarak tasarlanmış, hafif yapılı, temizleyici köpük. Yoğun nem vermesi ve rahatsızlık hissini hafifleten etkisiyle jinekolojik olarak kuruluk ve hassasiyete sahip kadınlar için önerilir. Nazik yapısı günlük kullanım için uygundur.

Uzman Tavsiyesi: ‘Hormonlar, regl, dar giyinmek veya hassasiyet, kuruluğa ve tahrişe sebep olabilir. Hassas cilt için özel geliştirilen Relief Kompleks içeren bu hafif köpük, hassas bölgeyi hızlıca nemlendirir ve rahat bir his verir.’ Ürünün katalogdaki fiyatı ise 12,90 TL

Sevgiler
-Z-


Bu arada bugün Black Friday'in ardından Cyber Monday var! :) İndirimler bitmiyor.. Ringsandtings.com da 20% indirim kazanmak için "SUPERCYBER" kodunu kullanabilirsiniz! ;)

Btw, after Black Friday, today is Cyber Monday! Discount again yayyy! :) You can win 20% discount from Ringsandtings.com with this coupon code "SUPERCYBER" ;)


2 yorum:

  1. Bu tarz ürünler kullanıyorum ama Oriflame kullanmamıştım daha önce, merak ediyorum ben de denemek istiyorum.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Tavsiye ederim, memnun kalacaksınız :)

      Sil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...