5.12.2013

Memorable Moment...


Bu kombin benim için çok özel çünkü üzerimdeki kazağı anneciğim 1988 yılında kendisi örmüş, hatta bana hamileyken bile bol bol giymiş :) Yıllar sonra bu kazağı işte ben giyiyorum, ne kadar ilginç ve nostaljik değil mi... Bu postla ilgili bir de komik bir durum var. Bütün gün kolumda taşıdığım ama elimi yıkamak için çıkartıp, çekimde takmayı unuttuğum güzel saatin fotoğrafını da sona ekledim mecburen. Saat ve kulağımdaki zarif küpeler Sammydress.com dan. Çok severek giydiğim füturistik desenli bu tayt ise Bornprettystore.com dan. Kolumdaki dövmelerin detayını ise burada anlatmıştım hatırlarsanız. Ve son olarak da elmas biçimli kolyem Ringsandtings.com dan. 

Bu arada artık havalar oldukça soğudu ve ben en ufak rüzgarda hasta olan bir bünyeye sahibim. Açık alanda nasıl bundan sonra stil postu hazırlayacağım onu düşünüyorum :) Ya da kendime uygun bir kapalı alan bulmalıyım. Önerileriniz varsa bekliyorum :)

PS. Bu arada Bornprettystore.com dan 10% indirim kazanmak için "SCBQ10" indirim kodunu alışverişinizin sonunda kullanabilirsiniz!

This outfit is sooo special for me. Because this wool sweater has ben knitted by my sweet mum in 1988. :) She also wore it when she was pregrant to me. It's so touchable and nostalgic, now i'm wearing it! And my lovelt futuristic leggings are from Bornprettystore.com The tattoos are also from same website and i already told about them here. The watch which i combined with this outfit is so sweet with moustache and i added the photos of it below. The watch and the elegant earrings are from Sammydress.com . And finally my diamond shaped necklace is from Ringsandtings.com .

Here in Istanbul the weather is really cold and i get shock when i see bloggers from other countries with still bare legs :) Congrats girls! So jelaus about it! But i'm already got cold and so sick now. So i'm thinking about where should i make photoshoots from now.. I should find an indoor place to shoot outfit posts.. Do you have any ideas? :)

PS. If you want to have %10 discount from Bornprettystore.com, you can use "SCBQ10" coupon code at the end of your shopping. You can also see my star tattoo post here.

-Z-

Kazak / Sweater : Anne örgüsü / Mum knitted 
Tayt & Dövmeler / Leggings & Tattoos : Born Pretty Store
Saat / Watch  : Sammy Dress
Küpeler / Earrings : Sammy Dress
Kolye / Necklace : Rings And Tings
Yüzük / Ring : Topshop
Çanta / Bag : Guess
Çizme / Boots : Yeşil
Oje / Nail Polish : Essence Color & Go No:8420 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Artık bir gün ayarlayalım yapalım bir çekim! :)

   Sil
  2. Harika! Artık yapalım orada bir çekim ya :)

   Sil
 2. Harikasın tatlım yinee
  sammy dreesten bende bot aldım ama kaç günde geldi seninki
  çok hoş, dövmelere ise hemen bakıyorum

  Bu arada anne kazağı fevkalade, hem tüylü hem mint, oversize daha ne olsun
  süper

  sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürlerr :) Sammy Dress'ten benim bu aldıklarım bir ayda geldi tatlım.. Daha başka güzellikler de var toplu bir siparişti onları da yakında paylaşıcam :) Annemin kazağı için söylediklerine de aynen katılıyorum. Görünce inanamadım, dolabın bir köşesinde unutulmuş, terkedilmişti.. Kurtardım :))) Sevgiler..

   Sil
 3. Bende tam vintage bir kombine benziyor diyordum ki öyleymiş zaten, çok hoş görünüyorsun. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler canım :) Evet kazak olaya vintage bir hava ekledi kesinlikle :) Bir de taytın deseninin adı futuristik diye geçiyor ama onda da vintage bir hava var bence :)

   Sil
 4. siteleri tıkladım oldukça ucuz urunler var hiç yabancı siteden alışveriş yapmadım özel bir prosüdürü var mı bu konuyu anlatan bir post bekliyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tabi ki bu konuda bir post yaparım :) Aslında hem ucuzlar hem de çok kolay! Sadece kargo konusu biraz sıkıcı :) Anlatıcam o zaman detayları, sevgiler..

   Sil
 5. You are so sweet! Really great Style - perfect for Winter! Merci for your lovely comment on my Blog - hope you‘ll come back soon ♡Love, Kyra
  FOLLOW MY BLOG // TELL ME // I FOLLOW YOU BACK!

  YanıtlaSil
 6. kazak harika canim <3
  xoxo http://fashionsamba.blogspot.de/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler ben de çok sevdim :)

   Sil
 7. Kac dogumlusunuz?

  YanıtlaSil
 8. kazak ve kolye muhteşemmm:)
  http://sansaafashion.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 9. kazak ve kolye muhteşem:)
  http://sansaafashion.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürlerrr, anne örgüsü olunca daha da kıymetli oluyor :)))

   Sil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...