14.01.2014

Kisisellestirilmis Kolyem / Customized Necklace


Kişiselleştirilmiş, emek harcanmış, özel yapım olan şeyleri her zaman çok sevmişimdir. Ajandamda ismimin baş harfleri varsa, kupamda adım yazıyorsa benden mutlusu olmaz :) Üzerinde blogumun adı yazan bu kolye de bana Milanoo.com tarafından hediye edildi. Pembemsi bir altın tonunda olan bu tatlı kolyeden siz de kendinize veya yakınlarınıza hediye etmek isterseniz buraya tıklayarak hemen sipariş edebilirsiniz, fiyatı da 29$.. :) Özel yapım bir ürün için oldukça uygun bence.. Bundan sonra beni sık sık bu kolyeyi takarken göreceksiniz..

I love customized items so much. If i use an agenda with the first letters of my name on it, or a mug like this i feel really happy :) This necklace is gifted by Milanoo.com to me and it has my blog's name on it! LunaparkQueen! Such an awesome gift.. You'll see me while i was wearing it so much guys :) It's just for 29$, it's a really good price for a customized item. You can buy it by clicking here. It would be also a great present for your friends too :) 


5 yorum:

 1. Heyy, dear, keep up the good work! Do you want to support each other on Facebook as well? If yes, just do it and I will like your page immediately after that! Thank you! I wish you a lot of success! xx

  My Blog: http://renetakanevska.blogspot.co.uk
  My Facebook Page: http://www.facebook.com/rkanevska
  Bloglovin: http://www.bloglovin.com/blog/7081543/?claim=jfjwc4zvgyu

  YanıtlaSil
 2. Çok anlamlı,çok güzelmiş tatlım.Güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 3. bayılıdm ıyı günlerde kullanın efendım *-*

  YanıtlaSil
 4. Amazing photos and really good post ;)
  Kisses <3

  http://www.theladyjersey.com

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...