5.01.2014

Let's Some Chat With My New Stuff


Hola!! :) Herkese güzel Pazar'lar.. Bu post hem çok yakında yayınlanacak bir postun ön gösterimi olsun, hem de birkaç detaya yakın plan anlatım olsun.. Telefon kılıfı konusunda nedense ben çok takıntılıyım, çok zor beğeniyorum. Hatırlarsanız uzun süredir mint rengi Hello Geeks telefon kabımı kullanıyordum. Ama silikon kılıflar bir kaç ay kullanımdan sonra biraz esneme yapıyor maalesef. Bu yüzden ben de yeni bir kap arayışına girmişken Bornprettystore.com imdadıma yetişti. Bu kaba tam anlamıyla bayıldım, burada bir kaç rengi daha var ama benim favorim bu oldu. Fiyatı da çok uygun, 7$... Bu arada size bir sırrımı itiraf edeyim. Küçükken Zürafa'ları hiç sevmezdim çünkü boyum okuldakilere göre hep daha uzun olduğu için ve ismim fonetik olarak bu kelimeyi çağrıştırdığı için sınıfta kendini bilmez biri tarafından lakap olarak takılmıştı bana :))) Nasıl da sinirleniyordum o zaman :) Şimdi düşününce komik geliyor, ilkokul halleri işte :) Neyse, bu kılıfa bakarken Bornprettystore.com da çok ilginç bir aksesuar daha gördüm ve ona da bayıldım. Iphone'ların menü tuşuna özel toz önleyici yapıştırmalık süs! :) İlk defa duydum ben de, 2,80$ olduğunu duyunca da hemen sipariş ettim. O kadar şık ve tatlı duruyor ki, herkes soruyor.. Kullanımı da hiç zorlaştırmıyor ben çok sevdim :) Buna da buradan ulaşabilirsiniz, hatta buradan tüm türlerini görebilirsiniz. Daha neler var neler! Bu siteyi çok seviyorum, sadece birkaç dolara bir sürü tatlı ve değişik şey satın alabiliyorsunuz. Ben daha önce taytdamalı tırnak bantları ve dövmeler almıştım hatırlarsanız.. :) Şimdiden güzel haftalar!
PS. Bu arada Bornprettystore'dan alışveriş yapmak isterseniz %10 indirim için"SCBQ10" kodunu kullanabilirsiniz ;)

Hola!! :) Have a great Sunday babes!.. You can count this post as a preview of a new style post ;) And a chance to close look for some details.. I am obsessed about phone cases guys, i don't like everything, i'm so picky :/ Maybe you remember i was using a mint colored silicone phone case for a while from Hello Geeks but if you use a silicone cover you should change it in a few months. Because it gets wider.. :( So i found a new cute one from Bornprettystore.com I totally loved this one! And it's so cheap, just for 7$.. I will admit a secret now. In primary school my nickname was giraffe.. But in a bad meaning. I was taller than other guys and my name in Turkish sounds a bit like giraffe in Turkish.. So here the result.. I hated from this animal for years.. :) Now, i'm thinking about that and it look so silly.. But it was just primary school and it is a funny memory :)) Okay then.. While i was looking for a case i discovered an interesting thing too! Home Button Sticker with Anti Dust Sticker! :) I didn't see something like this before, did you?? I loved it so much and it was just 2,88$ and bought it too :) Here you can find mine, and if you are looking for some fancy accessories for your phone click here.. I love this website so much because you can always buy lots of interesting and cute things just for a few dollars :) If you remember, i also bought a pair of leggings here, tattoos here and checker nail stickers here :) Have a great week!
PS. If you want a discount from Bornprettystore, your coupon code is  " SCBQ10 " When use this coupon code buy the products which not in special price products can get 10% discount!

-Z-
Sosyal medyada da iletişimde kalalım derseniz tıklayın! ;)
Click for social media ;)

Twitter        Instagram        Facebook       Pinterest 

11 yorum:

 1. So cute ♥ :-)
  Should we follow each other . Just let me know .
  Kisses http://fashionsamba.blogspot.de/

  YanıtlaSil
 2. gerçekten çok tatlıymış kılıf :) yurtdışı alışverişlerine bir türlü alışamadım ben.. ama bu siteyi denicem cidden fiyatlar çok uygun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet evet kesinlikle denemelisin, ben çok memnunum ;)

   Sil
 3. aaa çok şekermiş bu... ben de ne zamandır atıyorum forever new'da beğendim galiba onu alıcam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bakmadım hiç oradaki kılıflara, ben de bir göz atayım en iyisi Forever New'a.. Çok güzel aksesuarlar oluyor orada da cidden..

   Sil
 4. lovely pastel colors and you look beautfiul :)

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...