17.02.2014

Nivea Cocoa Butter Vücut Nemlendiricisi


Sevgililer Günü'nde tatlı sürpriziyle kapımı çalan Nivea, günü benim için biraz olsun anlamlı hale getirdi :)) Kocaman bir kutu süper lezzetli sütlü çikolataya kim hayır diyebilir ki? Hele bir de üzerinde özel bir mesaj varsa.. Henüz harfleri yemeye kıyamadım :))) Ve fotoğraflarda görünen ısırılmış çikolata kalıbı şeklindeki defter! Tam benlik! :) Nerede satılıyor diye instagramda soran arkadaşlar oldu, sizin için araştırdım buldum, defteri de buraya tıklayarak 14,90 TL'ye alabilirsiniz.. Böyle bir ürün için daha güzel bir sunum sanırım mümkün değil..

Ve asıl olay olan üründen bahsedecek olursak.. Ben gıda kokulu kozmetiklere bayılırım, çikolata, vanilya, tarçın ya da meyveler işin içindeyse ben de oradayım :) Duş jelimi de uzun süredir çikolatalı tercih eden biri olarak, 48 saat kalıcılığı olan ve kuru ciltlere özel tasarlanan bu kremlerle sürekli çikolata kokacağım :) Koku öyle tatlı ki, insan kendini ısırmak istiyor :))) İçindeki E vitamini ve kakao yağıyla kuru ciltler için tasarlanmasına rağmen yapısı çok yağlı değil, renkleri beyaz ve cilt tarafından kolayca emiliyor, yağlı bir his bırakmıyor.. 

Hani tatlı krizi anlarında çikolata şelalelerinde yüzmeyi hayal ettiğiniz noktalar olur ya.. İşte bu krem ve losyon sayesinde hiç kalori almadan bu hayali gerçeğe dönüştürebiliyoruz. En çok da bunu sevdim! :) Bu arada çikolata kokulu bazı kozmetik ürünler cidden çok ağır kokuyor, bu kremlerin kokusu tatlı ama öyle rahatsız edici bir ağırlığı yok, içinizi baymıyor, aksine hoş geliyor.. :) 200 ml.lik el ve vücut kreminin fiyatı 12,5 TL ve 250 ml.lik vücut nemlendiricisinin fiyatı da 14,9 TL.. Çikolata severlerin mutlaka denemesini tavsiye ediyorum, sevgiler ;)

Hi guys! In Valentines Day, Nivea knocked my door with sweet presents.. So, Nivea made my day :)) A huge box of milky chocolate was awesome, so delicious! There is also a special message on it.. It means "You can taste it here but smell the lotions" And i also loved the notebook which shaped like a bited chocolate bar! :) Isn't it so cute? On the other side, i also loved the products! There are lots of love in this post! :) They smell like chocolate and goos for dry skin with Vitamin E and cocoa butter.. You should definetely try this.. It's better to use this one than eating chocolate! :) No calories, more healthy! Kisses!


-Z-
2 yorum:

 1. I love Nivea shower product and body milk :) This look great :)

  YanıtlaSil
 2. I would like to have this Nivea things. I am a fan of Nivea!
  xo
  Stacy

  http://tastyrumors.blogspot.com/

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...