23.02.2014

PRESS: Two Good News!


Herkese merhaba! Öncelikle birkaç gün önce yayınladığım Pilates'e Başlangıç postuna göstermiş olduğunuz süper ilgi sebebiyle çok teşekkür ediyorum :) Bugün size iki tatlı haberim var, bu tarz haberleri sizinle paylaşmayı seviyorum çünkü hepsi sizin sayenizde gerçekleşiyor ve birlikte bir yol kat ediyorsak bunu bilmeye hakkı olan ilk kişi bu blogun okuyucuları bence.. ;)

İlk olarak tatlı blogger arkadaşım Efe Ege Özden'in blogu Ventdelamode için çok eğlenceli ve özel bir röportaj yaptık.. Efe'nin blogunda çok değişik yeni bir seri olacak, ilk adımını da böylece attık, devamında çok ilginç şeyler olacak, takipte kalın derim :) Röportajda evden çıkarken nasıl hazırlandığımdan tutun, hayalimdeki mesleğe, müzik ve hediye zevkime, neleri çekici bulduğuma, nereleri görmek istediğime ve daha bir sürü konuya ilişkin sorular yanıtladım.. Bu linke tıklayarak hemen okuyabilirsiniz :)

İkinci güzel haberim de Fashion Police'den geldi :) Geçenlerde benim yeşil etekli kombinimi çok beğendikleriyle ilgili bir mail atmışlardı. Sonra da bir sürpriz yapıp yeşil etek dosyalarına beni de dahil etmişler :) Bu haberin detaylarına bu linke tıklayarak kendi siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Aaaa yoksa siz benim yeşil etekli pamuk prenses postumu görmemiş miydiniz? O zaman öncelikle sizi bu linke davet ediyorum :))

Yakında çok daha güzel haberlerim olacak size! Güzel projeler yolda ;) Şimdilik parmakları çaprazlayıp şans diliyoruz :*** 

-Z-

Hello everybody! At first thank you for clicking record of my latest post about Pilates! :) I have two more good news for you! I love to tell the news like these with you guys, because all of them are happening because of you :) Thank you for your all time support! If this blog is improving because of you are here, the first person to has right to know that is you :)

First one is about a crazy funny interview with my blogger friend Efe Ege Ozden. I answered lots of funny and private (just a little bit :Pp) questions for his blog. But here i have to say a bad new too.. The ınterview is only Turkish :( Sorry for that.. If you still want to see it, click here..

My second new is about a press.. I got a beautiful e-mail from Fashion Police in last week. They told me how they liked my style with green skirt and they wanted to use it for their green skirt file.. It's so nice :) You can see the press by clicking here.. If you still didn't see my snow white post with the green skirt, just click here :)

I have more good news! You'll know them soon! But for now, just cross your fingers and wish me luck! :***

-Z-

1 yorum:

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...