23.05.2014

Golden Rose Color Expert Nail Lacquer & Vision Lipsticks


Kozmetik üzerine kozmetik! :) Geçenki postta size bir sürü ürün anlattıktan sonra güzel geri bildirimleriniz üzerine yeni ürünlerle geldim.. Bu sefer ürünler süper dudak şeklinde bir makyaj çantasının içinde Golden Rose'dan.. İçtenlikle söyleyebilirim ki uygun fiyatlı oje klasmanında en başarılı bulduğum marka Golden Rose.. Dönem dönem başka markalar kullandığım da oldu, hala spesifik bazı renkleri için farklı markalar da kullanıyorum ama sezonun renklerini taşımak için ilk uğradığım adres bu aralar Golden Rose.. Tam yazın enerjisini yansıtan birbirinden canlı beş renk ojeye bayıldım. Ve tam da yeni bir oje kurutucusuna ihtiyacım varken Quick Dry Top Coat özellikle maksi genişlikteki fırçasıyla yardımıma yetişti.. :) Ojenin üzerine sürerken jilet gibi kayıyor desem yalan olur, biraz özenli sürmek gerekiyor ama gerçekten 60 sn. içinde ojenizi kurutuyor.. Zaten color expert serisi de yoğun renklerinin yanı sıra oldukça çabuk kuruyor.. Ayrıca tek katta kapatıcılık sağlama özelliği olsa da ben iki kat kullanmayı tercih ediyorum. Özellikle lacivert olan için tek kat yeterli değil.. 60 farklı renk seçeneği de var, buradan hepsini görebilirsiniz. 28, 30, 47 ve 52 almayı düşündüğüm diğer renkler.. :) Bendekiler ise (üstteki fotoğrafa göre soldan sağa yazıyorum) 15, 9, 51, 25 ve 50.. Özellikle 25 muhteşem bir kırmızı tonu, mutlaka standda canlı olarak görmenizi tavsiye ederim, tam elma şekeri kırmızısı.. Bu arada, ojelerin fiyatları da 2,25 TL..


Rujlara gelince, renk tonları tam favori renklerim! Günlük kullanım için çok tatlı orta-açık tonda bir pembe ve koyu bir nude tonu.. Pembe olanın numarası 103 ve nude olan 109. Bu vision serisinin de burada görebileceğiniz 25 rengi bulunuyor ve içinde shea butter, jojoba yağı ve E Vitamini barındırıyor. Kremsi bir yapısı olmasına karşın ne yazık ki dudağa çok kolay sürülmüyor, kıvamları baya yoğun ve aşağıdaki fotoğraflara dikkatli bakarsanız özellikle pembe olanın çizgilere dolma eğilimi var. Yani bu rujları kullanmadan önce dudaklarınızın peeling yapılmış ve nemlendirilmiş olmasını tavsiye ediyorum. Ama yoğun kıvamlı olmalarının rujları oldukça kalıcı hale getirdiğini de eklemeliyim.. 102, 112 ve 124 ise serideki diğer favori renklerim.. 9,90 TL'lik uygun fiyatını da düşündüğünüzde denemek istediğiniz renkleri almak için güzel bir fırsat bence..


Aranızda bu ürünleri deneyen varsa yorumlarını merak ediyorum :) Buraya ya da @zumracelik kullanıcı adına sahip instagram hesabıma yorumlarınızı yazabilirsiniz, sizi seviyorum ;*

-Z-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...