8.06.2014

New Shoes Online...


Merhaba güzeller! Bugün size yine yeni ve güzel bir haberle geldim! :) Her zaman size verecek yeni bir haberim var değil mi? Harikayım.. :D Tamam kendimi pohpohlama faslını geçip habere geliyorum.. Bildiğiniz gibi www.tbdress.com size sık sık bahsettiğim bir online alışveriş sitesi ve ben de bir girdim mi alışveriş yapmadan çıkamıyorum desem yeridir. Çünkü gerçekten çok uygun fiyata çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahip. Sitedeki son gözdem ise ayakkabılar! Hazır yeni işe de başlamışken ve yaz geliyorken (umarım geliyordur bu arada bıktım bu havalardan) kendime birkaç yazlık topuklu ayakkabı alsam hiç fena olmaz diye düşündüm ve sitedeki favorilerimi sizin için kolajladım. Hala kurumsal hayatta giyinmek konusunda sınav veriyorum. Şimdiye kadar hiç kurumsal giyinmedim desem yeridir, sadece duruşmaya gireceksem biraz ciddi giyinirdim onun dışında çok rahattım :) Şimdi ise her gün ne giydiğime dikkat etmem gerekiyor ve tarzımı az çok bilenler bunun benim için çok kolay olmadığını hemen anlayabilir. Madem rengarenk giyinemiyoruz ayakkaılarla olaya biraz hareket katalım dedim ben de.. Topuklu ayakkabı her zaman şıktır, çok abartmadığınız sürece de her kıyafeti güzel bir şekilde tamamlar.. Yukarıdakilerden pastel ve rengarenk olana bayıldım. Mint rengi bir etekle harika olur bence.. Ayrıca onun yanındaki de yine siyah ve beyaz kombinlerin baş tacı olacak cinsten.. Biliyorsunuz kurumsal hayatın üniforması siyah ve beyazdır :) Bayılana kadar kombinleyebilirsiniz.. Bir diğer favorim de tam ortadaki süet kahve. Hem kombine biraz spor bir hava katıp stil sahibi durabilir, hem de şıklığınızı koruyabilirsiniz. Bunun çok benzerinin bende şeker pembesi ve laciverti var ama bu renkte de gözüm var :) İşte böyle.. Bu ayakkabılara ve daha fazlasına bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.tbdress.com/Cheap-Shoes-101913/ Güzel Pazar'lar diliyor, öpüyorum :) 

Hi beauties! Here is a new online shopping idea for you! :) I'm always coming with new ideas, yeah i know i'm super cool :) Because of summer days i want to buy some new sandals and because of i have started to work in an office, heels are my favourite! Yeah, if you still don't know i started a new job and i couldn't make so much posts last week but i'll figure it out, trust me :) Btw, i found lots of cheap shoes online at www.tbdress.com and i made a cool collage with my favourites above.. Especially the one with pastel colours is my favourite! :) Isn't it perfect for summer? I can imagine them with a mini skirt in mint color! Amazing! :) The one which looks next to it is also great for office.. I am planning to combine them with my all black and white things. You know, black and white are lifesaver :) Actually, corporate wear is not my thing, you know my style but i'm trying to get used to it.. And the tasseled one! I bought them in pink and navy blue color but this one is also great and more wearable.. If you have to wear for office life, you can just make a difference with your heels :) Heels are always chic and looks great with everything.. I know that they're usually not comfortable for daily use, but if you find the right pair of shoes you can save the wold as Marilyn Monroe said :))) She is right! So here the cheap shoes online for women ! They're also stylish? So, tell me what a woman wants more?? :) Finally here is the link which you can reach all these beauties: http://www.tbdress.com/Cheap-Shoes-101913/ Have a great Sunday! ;*

-Z-

2 yorum:

  1. Hiç aldınız mı ? Kalıpları nasıl acaba?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet bende püsküllülerden var ve severek kullanıyorum, oldukça rahatlar.. Zara'daki numaranıza kalıplar birebir uyuyor. :)

      Sil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...