18.06.2014

Susuz Manikür Ile Tanısmaya Ne Dersiniz?


Güzel bir haberim var yine! :) Önümüzdeki Pazar günü şahane bir event'e ev sahipliği yapıyor olacağım. Bu yüzden hem heyecanlı hem de çok mutluyum. İşbirliği içinde olduğumuz marka ünlü kozmetik markası Solenne.. Ürünlerini severek kullandığım için bu harika oldu, ikinci harika haber ise etkinliğin çok sevdiğim kuaförüm SSM'nin güzel bahçesinde gerçekleşecek olması.. :) Solenne özellikle kuru manikür konusunda uzman bir marka ve etkinlikte de isteyen katılımcılar bu manikürü deneyimleme şansına sahip olacak.. Birçok ünlü bloggerın da orada bulunacağı bu etkinliğe uğrayıp merhaba demek, Solenne'i tanımak ve bizimle tanışmak isterseniz, yolunuz düşerse beklerim :) Konuyla ilgili olarak Hürriyet Aile de şöyle bir yayın yapmış:
"Kişisel bakım üzerine ürünler üreten kozmetik sektörünün tanınmış markalarından Solenne, kişiye özel ve hijyenik manikür uygulamasını kullanıcılarla ‘Yaza Merhaba Şenliği’nde buluşturuyor.
Ünlü bloggerların ve medya sektörünün önde gelen tanınmış isimlerinin de katılacağı ‘Solenne Yaza Merhaba Etkinliği’ 22 Haziran 2014 Pazar günü Saat: 13.00 – 16.00 arasında Bakırköy SSM Kuaför’de gerçekleştirilecek. Etkinlikte kullanıcılar Solenne markasının diğer ürünleriyle tanışacaklar ve susuz manikür uygulamasıyla ilgili merak ettiklerini öğrenme fırsatı bulacaklar."
Tarih-saat: 22 Haziran 20114 / 13.00 – 16.00
Yer: Bakırköy SSM Kuaför
Adres: Zuhuratbaba Mah. Yavuzevler Mektep Sokak No: 11 Bakırköy
Sevgiler :)
-Z-


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...