5.08.2014

Road Trip!

 Photos by Dağcan Çelik

Merhabaaa!!! :) Hani bazen insanın uzaklara çooook uzaklara gidesi gelir ya.. Böyle canı tatil yapmak ister, neresi olursa.. Her şeyden, herkesten uzaklaşmak ister, başına türlü türlü maceralar gelsin ister, kocaman kahkahalar atsın ister, inanılmaz leziz yeni tatlar tatsın ister, aşık olsun ister, kafasındaki müziğin ritmiyle hareket etmek ister.. İşte bu post öyle hissedenlere gelsin! :) Tatil postlarına geçmeden önce de ısınma turu olmuş olsun :) Yolculuk başlıyor, hazır mısınız?

PS. Tişörtümdeki mesajımın da sonuna kadar arkasındayım: "Boys In Books Are Just Better" :) Bu esprili tatlı tişört için Free Palms'a ve süper kullanışlı, stil sahibi bavul için Flo.com.tr ye çok teşekkürler :)

Hello guys! Sometimes, we just want to leave everything and go a road trip.. Don't ask where, it depends on the music in your mind.. If you feel that you need a real vacation, this post is just for you.. Take your suitcase and go for the adventure! :) My holiday posts are on their way! Coming soon! Are you ready? 

Tişört / Tee : Free Palms (Click Here!)
Pantolon / Pants : Mango
Şapka / Hat : Click Here!
Ayakkabı / Loafers : İnci
Gözlük / Eyewear : Polis, Vintage...
Bavul / Suitcase : Click Here!

-Z-

2 yorum:

  1. Vallahi tam bir road trip kıyafeti olmus bu, duruma uygunlugu müsasebetiyle daha da beğendim :)

    YanıtlaSil
  2. Ben de şu sıralar tam o moddayım ve tatil için gün sayıyorum! :o
    Bu arada pantolon süper, benim de çok severek giydiğim pantolonlarımdan biri :)

    YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...