19.12.2014

Bepanthol Cilt Bakım Kremi Deneyimim


Merhaba! Beni instagram’dan takip edenler bilir, Nisan sonu gibi kullanmaya başladığım bir üründen bahsetmiştim. Aradan tam dört ay geçti ve artık bu krem hakkındaki yorumları yazmak için yeterli deneyime sahibim :) Bahsettiğim krem, Bepanthol’ün Cilt Bakım Kremi.. El ve yüz için kullanılabiliyor olması zaten işi baştan ilginç kılıyor. Herhalde hem ele hem yüze uygulanabilen çok nadir ürünlerden.. 

Sadece eczanelerde satılıyor  ve kozmetik bir cilt bakım kremi.. Su bazlı yapısıyla, cildi yağlandırmadan nemlendiriyor ve yumuşak bir kıvamı var. Ayrıca parfümsüz olduğunu eklemeliyim, kremin hiçbir kokusu yok. Cildi yenileyici ve canlandırıcı bir özelliğe sahip.  Bu yönüyle de birçok nemlendirici kremin önüne geçiyor. Paraben ve renklendirici içermemesi ise bonus üzerine bonus oluyor :) Ben dört aydır deneyimleyen biri olarak Bepanthol Cilt Bakım Kremi konusunda bu konuda içinizin rahat olması gerektiğini söyleyebilirim. Bunlar dışında ürünle ilgili detaylı bilgiye 
Kremi az miktarda uygulayıp cilt tarafından emilinceye kadar yayabilirsiniz. Zaten çok kolay emilen ve iz bırakmayan bir yapısı var. Ayrıca günlük kullanım için uygun. Günde bir iki kere kullanabilirsiniz.. 

Aranızda deneyimleyen varsa yorumlarınızı bekliyorum :)

-Z-

2 yorum:

  1. Ben tam bir Bepanthol bağımlısıyım :)
    Hem uygun fiyatı hem de fiyatına ters orantılı kalitesi sebebi ile nemlendiriler arasında favorim, yanımda asla ayırmam. sürekli stok halinde :)
    Makyaj öncesi de kendisini baz olarak kullanıyorum, harika bi nemlendirici..
    <3

    YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...