22.12.2014

My Wood Watch by JORD


Hafta içi yoğun çalışan insanlar genelde hafta sonlarını bin bir aktiviteyle doldurup, gezip eğlenerek geçirmek ister. Ancak eğlencenin dozu ve uykusuzluk biraz fazla kaçınca bu sefer de haftaya başlangıç performansınız düşer. Kötü bir Pazartesi ise maalesef kötü geçecek bir haftanın habercisidir. Tüm hafta boyunca uykunuzu alamazsınız, odaklanamazsınız ve veriminiz düşer. Durumu düzeltmenin tek yolu diğer hafta sonu dinlenmektir. Bu yüzden hafta sonları kendime hakim olup bir denge kurmaya çalışıyorum. Cuma ve Cumartesi günleri için yoğun programlar tercih ediyorsam, Pazar öğleden sonrayı mutlaka daha sakin bırakıyorum. Sabah salona gidip yapılan güzel bir egzersiz ve kahvaltının ardından sahin bir köşede kitap okumak, yazıp çizmek, blog için vakit ayırmak beni hem dinlendiriyor, hem de haftaya yarım kalan işlerimi tamamladığım için daha motive başlamamı sağlıyor.

Bu aralar asıl adı "The Fault In Our Stara" olan ve Türkçe'ye "Aynı Yıldızın Altında" olarak çevrilen John Green'in romanını okuyorum. Yorumumu sorarsanız henüz filmini izlemedim, onu çok övüyorlar ancak kitapta beklediğimi bulamadığımı söylemeliyim. Bence Türkçe'ye çevrilirken biraz ruhunu yitirmiş.

Bir de bu postta saatimden bahsetmek istiyorum. Kendisi JORD markasının üretimi olan Wood Watch serisinden. Ahşap olan bu saatler bence oldukça stil sahibi :) Birçok kombine uyum sağlıyor ve bir anda havanızı değiştiriyor. Çok beğendiğim birkaç modeli daha var. Özellikle turkuaz detayı olan çok güzel. Bu saatlere bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bence erkekler için olan alternatifler kızlarınkinden bile daha güzel. Yılbaşı da yaklaşırken süper hediye alternatifi olabilir.

-Z-
4 yorum:

 1. you look so beautiful ;)

  YanıtlaSil
 2. Happy Holidays ,

  Stay fabulous sweetie ,,, kisses

  N@NY


  New post that will get you thinking deep ,, come read


  http://artofnanyslife.blogspot.com/

  P.S. Follow me on insta & i will instantly follow back
  @nanyslife

  YanıtlaSil
 3. You look very beautiful, I really like your dark lipstick!
  A wooden watch is a very interesting new gadget :)

  YanıtlaSil

I love your comments! :)

Link Within

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...